Странен шум от окачване :/

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 22.01.2017
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: M3 F80

Странен шум от окачване :/

Мнение от M0n57eR » 11 Окт 2017, 8:44

Здравейте колеги!
От няколко седмици насам имам доста странен и неприятен шум от колата (Е90 320Д М47).
Когато се движа с ниска скорост по неравности и особено по легнали полицай, се чува не много силно, но неприятно прихлопване.Най - точно се описва като, все едно има някакво висящо пърче пластмаса и се удря в друго.
Шума се чува от предно ляво колело, което ме набежда на мисълта за няколко неща: биалети, тампони, носачи?
Знам, че във форума няма гадатели и е много трудно да се определи, затова пиша, ако някой случайно някога му се е случвало подобно нещо, да сподели своя опит.Също към кого евентуално мога да се обърна за проблема в град Пловдив? Майстор, стенд, м-кар?
Благодаря предварително за споделилите мнение :)
Хубав ден на всички!

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Странен шум от окачване :/

Мнение от POL_Starshi » 11 Окт 2017, 8:55

Привет колега! Прав си, че тук само ще се гадае! Бих ти препоръчал за Пловдив - http://atsalovauto.com/index.php/bg/!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 26.07.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Странен шум от окачване :/

Мнение от killyou » 15 Окт 2017, 21:16

Аз за малко да сменя цялата предница заради разхлабил се болт. Става въпрос за щангите от бомбетата до центъра под стъклото. Ако ще ги гледаш, не се лъжи от това че не хлопат(щангите), провери болта.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook