Странен проблем при отключване - Решен

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 7.08.2014
Пол: Мъж

Странен проблем при отключване - Решен

Мнение от mmmitrev » 01 Сеп 2017, 21:04

Добър вечер, Колеги!
Имам изключително странен проблем. Колата ми е е90 /2005-2008/, 320д, 163 к.с., ако това има някакво значение.
Със смарт ключа ми заключва само шофьорската врата и багажника, останалите 3 врати остават отключени.
Като се опитам да отключа отново с ключа /дистанционното/, се отключва само багажника, а моята врата остава заключена.
Механично или ръчно с металния ключ се отключва шофьорската врата.
Заключвам всички врати ръчно, с палчетата на самите врати, натискам да отключа и нищо не се случва.
Когато извадя металния ключ, се отключва само моята врата и останалите врати остават заключни.
При натискане на копчетата за заключване и отключване, светлинния сигнал с мигачите си го има.

Май няма логика много в това, но ми се случи, факт. Дано сте ме разбрали, защото наистина е много объркващо.
Наскоро смених бравата на шофьорската врата, защото ми се прецака. Смених и машинката на стъклото на задна лява врата,
ако това има някаква връзка с по-горното. След смяната /преди около месец/ всичко си беше наред до днес. Колата се кара всеки ден.

Ще бъда изключително благодарен, ако някой ми помогне по един или друг начин.

Лека вечер,
Жоро

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 13.02.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж

Re: Странен проблем

Мнение от streethand » 02 Сеп 2017, 15:17

Има вероятност и другите брави да са сдали багажа. При мен започна със задна лява, но малко след това още две почнаха да правят проблем.. Смених ги и трите и за сега си работят :dunno:
:winky:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 7.08.2014
Пол: Мъж

Re: Странен проблем

Мнение от mmmitrev » 04 Сеп 2017, 10:16

Благодаря за отговора.
Оказа един бушон. Сменихме го и всичко е наред.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Странен проблем

Мнение от Leon » 04 Сеп 2017, 10:37

Напиши кой бушон се е оказал, за да знаят хората от къде да започнат при подобен проблем. Обаче бушона може да е изгорял заради проблем с някоя от другите брави, да го имаш предвид.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 7.08.2014
Пол: Мъж

Re: Странен проблем

Мнение от mmmitrev » 04 Сеп 2017, 15:32

56 или 57. Един от двата беше. Те са един до друг.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook