Проблем с ключа за централното на е90

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 29.05.2014
Пол: Мъж

Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от pepo89 » 03 Юни 2017, 6:49

Здревейте колеги, първо искам да се извиня ако има такава тема но аз неможах да намеря нещо с моя проблем. Значи от няколко дена съм собственик на е90 325i, но откакто взех колата централното от дистанционното не работи, първо си помислих че батерията е заминала и я смених с нова, но проблема си остана. Замерихме ключа дали дава сигнал и всичко си е наред с него. След това прочетох от форума да си проверя бушоните но й със тях всичко е наред, а забравих да спонена че със перото от ключалката се отключват и заключват всичко врати. Искам да попитам трябва ли да се обучи ключа или проблема може да е в него друго. Благодаря предварително

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от Dextuar » 03 Юни 2017, 11:26

pepo89 написа:Здревейте колеги, първо искам да се извиня ако има такава тема но аз неможах да намеря нещо с моя проблем. Значи от няколко дена съм собственик на е90 325i, но откакто взех колата централното от дистанционното не работи, първо си помислих че батерията е заминала и я смених с нова, но проблема си остана. Замерихме ключа дали дава сигнал и всичко си е наред с него. След това прочетох от форума да си проверя бушоните но й със тях всичко е наред, а забравих да спонена че със перото от ключалката се отключват и заключват всичко врати. Искам да попитам трябва ли да се обучи ключа или проблема може да е в него друго. Благодаря предварително


Предишния собственик какво ти каза по тоя проблем?

Интересно, значи нямаш проблем със сигнала, защото колата очевидно го улавя, щом реагира на комфортния достъп

С БМВ диагностика гледал ли си я?

Един прЕателски съвет, отиди някъде да ти деактивират комфортния достъп...

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 29.05.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от pepo89 » 03 Юни 2017, 14:18

Ами предишния ми каза че отключвал но с времето почнал все по трудно да хваща и накрая спрял, и затова смених батерията, но не се оправи,а относно вързването колата на делфи нищо не дава като грешка свързана с някъв модул

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от Dextuar » 03 Юни 2017, 18:46

Значи, БМВ, диагностика и Делфи не пиши в едно изречение ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от oci » 03 Юни 2017, 19:13

pepo89 написа:Ами предишния ми каза че отключвал но с времето почнал все по трудно да хваща и накрая спрял, и затова смених батерията, но не се оправи,а относно вързването колата на делфи нищо не дава като грешка свързана с някъв модул

Т.ябва да си сигурен че ключа излъчва и по точно какво излъчва.
При натиснат бутон трябва постоянно без да губи сигнал да подава 868 мега херца ако колата е от Европа.

Комби ли е колата?

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 29.05.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от pepo89 » 03 Юни 2017, 22:47

Седан е. Четох във форума че на комбитата им дава проблем антенния модул, възможно ли е и при мен да е така?

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 11.03.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: M3 CSL
Детайли за колата: 325/625

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от Bokoftw » 04 Юни 2017, 16:57

pepo89 написа:Седан е. Четох във форума че на комбитата им дава проблем антенния модул, възможно ли е и при мен да е така?


Там е проблема колега!И при мен имаше същия проблем и след смяна на модула се оправи.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 29.05.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от pepo89 » 04 Юни 2017, 21:39

Колега можеш ли да ме насочиш къде се намира модула?

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 29.05.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем с ключа за централното на е90

Мнение от pepo89 » 05 Юни 2017, 15:52

Модула го намерих и пробвах с друг но пак не става, можете ли да ме насочите да я закарам на някой да я погледне. От Пловдив съм и благодаря предварително

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook