Звук на мигачи / Камбанка за колан и фарове - Не работят

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 18.08.2014

Звук на мигачи / Камбанка за колан и фарове - Не работят

Мнение от sdkwufc » 26 Фев 2016, 18:48

Здравейте колеги.

Да ви попитам някой имал ли е подобен проблем. От както имам колата около година го търпя това, но много започна да ме обърква. Мигачите ми работят нормално, светят вътре на таблото и вън, НО няма звука (кликването) от което разбираш че си дал мигач. Също така т.нар. камбанка когато оставиш фаровете или светне лампа за гориво, не сложен колан и т.н. я няма изобщо. Някъде четох, че се издават от едно и съшо място ? Предположения ? Правиха и някакъв тест с някакъв код, който пробва всички звуци на автомобила и когато стигна до мигачи и камбанка ги нямаше - мисълта ми е, че не е софтуерно ами нещо трябва да е изгоряло, но не знам какво и къде се намира..

Някой да е имал подобен проблем и как го е остранил ?

Поздрави !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Звук на мигачи / Камбанка за колан и фарове - Не работят

Мнение от oci » 26 Фев 2016, 21:00

Трябва да и пуснеш една диагностика да видиш дали няма записана комуникационна грешка в таблото. Може и проблема да е в таблото от него излиза звука.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Звук на мигачи / Камбанка за колан и фарове - Не работят

Мнение от Gqbriel » 11 Мар 2016, 17:16

oci написа:Трябва да и пуснеш една диагностика да видиш дали няма записана комуникационна грешка в таблото. Може и проблема да е в таблото от него излиза звука.

+ кабела който стига до бушоните също ,но Оci е прав,така или иначе ще ти запише грешка в таблото по К шина.
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook