Софтуер кутия - ъпдейти ,версии

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 19.03.2017

Re: Софтуер кутия - ъпдейти ,версии

Мнение от desonator » 23 Авг 2018, 15:15

Карам с xHP stage 2 от шест месеца.

-много съм доволен от този ремап, няма никакви проблеми и бъгове.
Колата е друга!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 1.04.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 335i LCI Xdrive
Мечтае да кара: каквото кара
Детайли за колата: Mhd stage 2+ RON98, Xhp stage 3, X-delete, downpipes, inlets, tial blow-off, charge pipe, 5'' FMCI
635Csi L6 manual, sls, lsd

Re: Софтуер кутия - ъпдейти ,версии

Мнение от kapitanat » 25 Авг 2018, 18:39

Здрасти, аз от скоро съм със стейдж 3 и в спортен режим разликата е осезаема, колата се усеща много добре. Имайте в предвид, че на скоростната кутия и трябват 20 - 30 минути адаптация след мапа също така аз лично препоръчвам скоростната кутия да е обслужена не по-малко от 30к. преди мапа и маслото да се сменя на 50к. След това заради по високото налягане, не съм сигурен дали ще има смисъл от мапване при 4 цилиндровите модели, но няма да влизам в разсъждения за да не се засегне някой.
Тогава дадох на 3 та и видях как стрелката на километража докосва цифрата 200км/ч BMW Alpina 1996

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Софтуер кутия - ъпдейти ,версии

Мнение от Dextuar » 25 Авг 2018, 20:54

kapitanat написа:Здрасти, аз от скоро съм със стейдж 3 и в спортен режим разликата е осезаема, колата се усеща много добре. Имайте в предвид, че на скоростната кутия и трябват 20 - 30 минути адаптация след мапа също така аз лично препоръчвам скоростната кутия да е обслужена не по-малко от 30к. преди мапа и маслото да се сменя на 50к. След това заради по високото налягане, не съм сигурен дали ще има смисъл от мапване при 4 цилиндровите модели, но няма да влизам в разсъждения за да не се засегне някой.
Има смисъл преди фейса да се сложи stage 3, на фейслифта, който и stage да се сложи, винаги има моментално усещане за подобрение. Като цяло ти трябват около 100км смесен градски цикъл на каране за оптимално напасване на софтуера, хубаво е да се кара спокойно, но по това, което съм видял, почти никой не го прави :mhihi:

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook