БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от asasin18 » 13 Апр 2010, 13:28

INTEGRALE написа:Днес ходих за софтуерен ъпдейт на Е60ката в Бовакар - Бургас. Мога с ръка на сърцето да кажа че за първи път си платих с удоволствие. Досега след посещение в официален сервиз съм си тръгвал с поздрави за роднините.... Тотално зачерквам от списъка ми със сервизи Дарукар и Камор... :wave:
Специални благодарности за колегата представител на Бовакар в форума!


Не съм ги посещавал лично, защото зимата към Бургас работа много много нямам, но четейки това което пишете май след някой друг месец ще започна да съчетавам подръжката с моренцата :))))))))))

Дано Бова се решат и няправт свой офис и сервиз в София, защото тука положение с подръжката на колите ни е брутално. Тия нещасници в Камор не държат до ГОРИВЕН филтър на склад :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 120d
Мечтае да кара: Хилядолетния Сокол

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от georgekodinov » 16 Апр 2010, 14:08

Да ви похваля М-КАР Пловдив. настана време за смяна на масло и накладки. Очаквах да ми се наложи да се обадя от предния ден и да оставя колата за неизвестно време и все отлагах (не че нещо ама предната кола беше Пежо. А за сервиза на Пежо колко мога да се оплаквааам : не е истина).
Все пак реших да проверя по телефона. Оказа се за 1 час работа маслото и 1 час накладките. Записаха ми час за след 40 минути. Отидох, каката ме черпи чайче и използвах удобните им столове, масички и контакти да свърша някоя работа на компютъра докато чакам. Верно, wifi-то само го имаше, но не работеше твърде. И това ми е единствената забележка. Свършиха за 1 ч 40 мин. Не ми се ставаше направо :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 19.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 фейслифт + Ауди А4, 2 TFSI 4x4
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Е90, фейслифт, двойка дизел, автомат, черната перла и други шукарийки:).

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от eMotion » 03 Май 2010, 11:09

Аз да ви похваля Бовакар - Бургас. В събота (1ви май) ходих за сервизче и останах много доволен. С Боби тествахме X1 и новата 5-та серия 523 бензин. Много доволен останах от петицата. Возията е прекрасна. С дизел мисля, че ще дърпа повече. Покрай другото си купих и БМВ вакса с нанотехнология и препарат за интериор. Колата стана като нова в неделя като я полирах с ваксата:). Препоръчвам ви я горещо.
Също купих и 2 шапки БМВ заубер тим, които се оказаха изключително подходящи за шофиране, тъй като козирката е много добре извита и пази отлично от слънцето. Трябва да ви кажа, че с удоволствие изминха 388 км от София до Бургас и следващия път пак там ще ходя там вместо да се натреса на Софийските Камор или Дару.
http://emotion3.snimka.bg/automobiles/podpis.419455
Мерцедес карат женкари, БМВ - мъжкари!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Toneloker » 03 Май 2010, 16:12

Варна карс имах 7000 км до смяна на маслото и ги питах дали могат да ми го сменят с тоя пакет до 100 000км, че заминавам в чужбина. Те ми викат няма начин колата трябва да е на минимум 2000 км до смяна, ама в чужбина ще ти го сменят безплатно. Викам сигурни ли сте те да да? От, което влизам в бмв сервиза и ги питам този пакет нали важи и за вашата страна? Пича стои гледа ме и ми вика само за автомобили купени в тази държава. :shock: Можеше да ми кажат, че не важи и да си го сменя при тях пак щеше да излезе по-евтино.
А за сервиза им. :mhihi: Колата я вземам в сряда, 2 дена стои на боядисване и в неделя пак я оставих. :kuku: С малко връзки я оправиха, ама това не е начина.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от ИлХиТо » 03 Май 2010, 16:18

Мнооогоо ми е интересно дали БМВ България, имат тази информация която я има в тази тема тук относно дилърите и мненията на клиентите за тях, и ако случайно имат някаква информация какви мерки се вземат за да са доволни клиентите на БМВ - премиум производител N1 в света. 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от SKISA » 04 Май 2010, 19:48

ето моето мнение за обслужването на БМВ-БГ:
viewtopic.php?f=4&t=203158

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от MCar » 06 Май 2010, 22:26

Toneloker написа:Варна карс имах 7000 км до смяна на маслото и ги питах дали могат да ми го сменят с тоя пакет до 100 000км, че заминавам в чужбина. Те ми викат няма начин колата трябва да е на минимум 2000 км до смяна, ама в чужбина ще ти го сменят безплатно. Викам сигурни ли сте те да да? От, което влизам в бмв сервиза и ги питам този пакет нали важи и за вашата страна? Пича стои гледа ме и ми вика само за автомобили купени в тази държава. :shock: Можеше да ми кажат, че не важи и да си го сменя при тях пак щеше да излезе по-евтино.
А за сервиза им. :mhihi: Колата я вземам в сряда, 2 дена стои на боядисване и в неделя пак я оставих. :kuku: С малко връзки я оправиха, ама това не е начина.

Колега, аз съм сменял масло в Австрия, безплатно. :roll: Да не са те преметнали нещо?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от bvv1 » 09 Май 2010, 21:11

+1 за Бова! Няма съмнение че те са хората и на 1000км. да съм от Бургас пак при тях ще ходя! Браво Боби продължавайте в същият дух!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от g.petrow » 08 Юли 2010, 9:52

Бова са пример за коректно и любезно отношение към клиента! Ходих при тях през уикенда, направиха всичко възможно да оправят проблема на колата! Боби, продължавайте в същия дух!

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: 318is Turbo

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от bizzarre » 13 Авг 2010, 20:58

Още една похвала за Бова Кар.
Моето посещение беше малко непланирано, но останах изключително доволен от сервиза и персонала там. По време на почивката на морето тази година бях връхлетян от проблем със спукан маркуч на турбото към интеркулера. Без никакъв оговорен час приемчика ме прие в сервиза и макар че бяха затрупани с работа, намери пролука да вкарат колата ми и да диагностицират къде е проблема. Поради факта, че нямаха частта налична, съобразиха поръчката така че да могат да извършат ремонта преди да стане време за отпатуване. Подмяната беше извършена също толкова добре, като отново искам да изкажа благодарности :bowdown: към приемчика, който като разбра че ме чака път се погрижи колата да бъде готова два часа преди показания по поръчка срок.
Дал Господ всеки БМВ сервиз да бъде така, бях чел похвалните мнения за тях тук и се уверих, че с хора като тях удоволствието от любимата марка е пълно.

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Mamouk » 16 Сеп 2010, 10:28

Един минус от мене за камор :( обикновено като отида там да ми оправят нещо- в случайте, когато го оправят, нещо друго се разбъзиква, та трябва да ходя пак ( това се случва няколко пъти вече); В последния случай не си бяха свършили работата, нищо че ми държаха колата 2 седмици за нещо, което се прави за 1 ден. + това колата беше на гъз мръсна като си я взех.
P.S. Сигурно, ако отида и кажа- ПАК не сте направили това и това, ще го оправят, ама защо всеки път трябва да губя допълнително време, за да ходя по сервизи?

Та, не знам дали ще продължа да си обслужвам колата там, а и не само моята.
Последна промяна Mamouk на 13 Сеп 2011, 15:07, променена общо 1 път
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 27.08.2010
Пол: Мъж
Кара: на бензин

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Roman 1 » 25 Сеп 2010, 22:43

+1 глас за сервиза на М Кар (Пловдив). :yes:
Посещавам ги за пръв път и забелязах внимание и коректно отношение към клиента (в случая към мен).
Надявам се все по-често да ставам свидетел на подобно отношение от страна на родните представителства на марката.
Пожелавам го на всички ни!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от ((:BuKcu:)) » 06 Окт 2010, 18:36

+1 позитивен глас за Дару Кар :yes: Останах доста доволна от днешното обслужване предвид натовареният им график. :lalala:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 19.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 фейслифт + Ауди А4, 2 TFSI 4x4
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Е90, фейслифт, двойка дизел, автомат, черната перла и други шукарийки:).

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от eMotion » 09 Ное 2010, 13:52

((:BuKcu:)) написа:+1 позитивен глас за Дару Кар :yes: Останах доста доволна от днешното обслужване предвид натовареният им график. :lalala:

Викси, ти си с връзки при Бовата.:))) Твоят глас не се зачита!:)
http://emotion3.snimka.bg/automobiles/podpis.419455
Мерцедес карат женкари, БМВ - мъжкари!

Dicky Wolf
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Z4M Roadster

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от TsvetanVR » 23 Ное 2010, 13:57

Да се оплача и аз от Камор Ауто. Отивам аз вчера (няколко дни след като купих е90-ката от тях) понеже ме викнаха, че някаква акция имало да ми сменят там няк'ва простотия гаранционно. Питах колко време ще отнеме и ми отговориха час, час и половина максимум. Над 4 часа ме мотаха като през последните 2ч. на няколко пъти поглеждам през стъклото - никой не работи по колата. Отивам аз при някой от отговарящите за сервиза и ми се отговаря - "Ми то работниците ся са почивка" :shock: :kuku: Тук вече ми кипна и взех да им сипвам с черпака, като тръгнах да си влизам да си я изкарвам. Мобилизираха се и след 10 минути беше готова колата (МОЖЕЛО!). Както и да е, имах малко друга работа из София, която заради некоректността на Камор Ауто не можах да свърша навреме и да се прибера и се наложи да остана в града (Зайо заслужава още 1 шапка :mrgreen: :bowdown: ) . Тръгвам аз да му показвам графиката с нивото на маслото ('щото много ме радва :) ) и к'во да видя - показва масло до края на скалата, доста над максимума и свети оранжево "Go to BMW Service" бла бла бла.....в Камор общо взето никой нищо не знаеше, ама ми дадоха час сега за Четвъртък. Естествено, няма да ида...току-виж взели да ми съсипят още нещо по колата... Все едно маймуни работят в тоя сервиз! Та ще звъня или в М-Кар Пловдив, или във ВиА Интеркар Плевен да им я закарам да я погледнат.
Повече Камор Ауто НИКОГА!

п.п. На няк'ъв човек 7-цата вкараха оня ден понеже не работеше едната от задните щори, като я изкараха не работеше другата....думи нямам...
Изображение

I wanna leave you far behind....

ПредишнаСледваща

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook