Търся майстор за смяна на гумички на клапани за Е91- N46

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 3.10.2023
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 318i 143 k.с. 2.0

Re: Търся майстор за смяна на гумички на клапани за Е91- N46

Мнение от ivokar » 24 Окт 2023, 14:51

x7z написа:лощото е че почти винаги НЕ СЕ ОПРАВЯ разхода на масло от тази смяна трябва сегменти но ! мога да дам телефон на чоек който ми слеми на мен гумичките през капака за Варна


Моля, модератора да ми изпрати някакъв контакт на колегата x7z за да го попитам за номера на този майстор ! Ако иска той да се свърже с него ако иска незнам и аз как да стане ама да се обяви този номер! Нали това е смисълът на форума- да се помага. Не само аз питам за такъв майстор и търся и търся, особено за Варна! Колегата не е влизал във форума от миналата година, а само той е споменал за такъв майстор.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 495
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: Търся майстор за смяна на гумички на клапани за Е91- N46

Мнение от Guberkov » 25 Окт 2023, 11:17

ivokar написа:
x7z написа:лощото е че почти винаги НЕ СЕ ОПРАВЯ разхода на масло от тази смяна трябва сегменти но ! мога да дам телефон на чоек който ми слеми на мен гумичките през капака за Варна


Моля, модератора да ми изпрати някакъв контакт на колегата x7z за да го попитам за номера на този майстор ! Ако иска той да се свърже с него ако иска незнам и аз как да стане ама да се обяви този номер! Нали това е смисълът на форума- да се помага. Не само аз питам за такъв майстор и търся и търся, особено за Варна! Колегата не е влизал във форума от миналата година, а само той е споменал за такъв майстор.


При този мотор Абсолютно-Винаги спира горенето на масло със смяна на уплътнителните маншони на стеблата на клапаните, никога не се стига до смяна на сегменти ! 1000%

Всички коли излезли от завода нови, след 100-120 000км. ги опичат и се налага този ремонт на към 150 000км. най-много ,няма кола с този мотор който да не е минала този ремонт, или да трябва да го мине !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 22.11.2014
Пол: Мъж

Re: Търся майстор за смяна на гумички на клапани за Е91- N46

Мнение от krasig_k » 12 Ное 2023, 17:39

Колеги препоръчайте майстор за смяна на гумички на Е90, N46 в северозапада или района на Враца, Монтана, Плевен или София.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1096
Регистриран на: 10.11.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: E46 316ti, ex E34 M50, Е36 М43
Детайли за колата: N42B18A, s199a, individual

Re: Търся майстор за смяна на гумички на клапани за Е91- N46

Мнение от The Heartlistener » 12 Ное 2023, 18:42

krasig_k написа:Колеги препоръчайте майстор за смяна на гумички на Е90, N46 в северозапада или района на Враца, Монтана, Плевен или София.

Колегата krasi_bmw, Монтана. Абсолютен професионалист, преди години свърши тази работа и за мен. Лошото е че никога не остава без коли и уговорки занапред. Все пак можеш да се обадиш - 0877543343.
"Въпрос на вкус" - казало кучето...и си облизало гъза.

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook