Е46 тунинг. Дайте напътствия.

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 10.06.2008

Мнение от sk. » 16 Юни 2008, 22:05

Искам да се извиня, ако засегна някой лично, но до тук има може би точно 2 или 3 поста който са конкретни по темата. За другите незнам дали не разбират от това което пишат или не искат да пишат смислени работи.
Стан, можеш ли да кажеш конкретна цифра като конски сили и примерна цена?
mpower75. Не съм споменавал само за смяна на турбината. Питах и какви ще са последвствията за скоростната кутия и съединителя.
Основното ми притеснение е, да не ни метнат прекалено много от фирмата. То е ясно че все нещо няма да ни кажат, ама да не станат много нещата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.09.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW 318d, 116HP, 1951cm3, 11.02'
Мечтае да кара: Only BMW

Re:

Мнение от sttekata » 06 Мар 2012, 8:25

sk. написа:Искам да се извиня, ако засегна някой лично, но до тук има може би точно 2 или 3 поста който са конкретни по темата. За другите незнам дали не разбират от това което пишат или не искат да пишат смислени работи.
Стан, можеш ли да кажеш конкретна цифра като конски сили и примерна цена?
mpower75. Не съм споменавал само за смяна на турбината. Питах и какви ще са последвствията за скоростната кутия и съединителя.
Основното ми притеснение е, да не ни метнат прекалено много от фирмата. То е ясно че все нещо няма да ни кажат, ама да не станат много нещата



Колега,

Кажи ми колко плати за чипа, защото и аз съм със същия модел, кажи на колко хил. км е и колата?

Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 10.06.2008

Re: Е46 тунинг. Дайте напътствия.

Мнение от sk. » 13 Мар 2012, 12:22

Здравей колега,
честно да ти кажа не помня колко пари беше чипа. Може би около 800лв. Колата се кара 4 години вече с него и има 100 000км (почти) навъртяни само тук в БГ. По километраж е 178 000км., но никога не се знае. Принципно турбото е започнало да умалява или трябва да се почиства... Едно време километража минаваше 220+, а в момента спира на около 210, но това е бял кахър ;)

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook