Какви фарове да си взема?

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 26 Фев 2008, 13:10

ми в Ибей ги гледах за по 150 долара :)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 26 Фев 2008, 13:52

ditko1 написа:на мен Depo по ми харесват :)


Виждал съм DEPO и самите "очи" не светят по този начин... реално ми изглежда, че са с четири крушки (горе-долу-ляво-дясно) и си личат.... в тези области ринг-а свети малко по-силно... някси DEPO-то ми изглежда по-слабо като изработка спрямо InPro... но пък тия FK, дето напоследък гледам да се предлагат определено хващат окото...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 26 Фев 2008, 14:16

Mollov има такъв модел дето свети на 4 места това не означава, че всички светят така :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: Sofia

inpro depo

Мнение от Energie_5 » 26 Фев 2008, 21:07

инорото с мигачите при мене е 585 нов с факура...а депото по евтино
0878 620 710
AMG,RIEGER,DTS,InPro,FK,KW,WEITEC,D2,REMUS,K&N,KAMEI,Dectane

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2253
Регистриран на: 22.01.2007
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: ...don`t drive fast, just fly low
Мечтае да кара: E36 M3

Мнение от BT9028BA » 26 Фев 2008, 21:17

Energie_5
а депото по евтино


Колко е ДЕПОТО

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 501
Регистриран на: 23.07.2007

Мнение от blackrider » 27 Фев 2008, 22:03

Ето резултата с фарове in-pro от колегата на ул.Нишава Energie_5
:D Аз лично съм адски доволен :D :D :D

Изображение
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 27 Фев 2008, 23:23

Energie_5 имаш ли такова депо дето съм постнал ? Иначе за ин про много хубаво седи няма какво да си говориме :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 335
Регистриран на: 16.11.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Mercedes-Benz E280 4Matic
Мечтае да кара: отново BMW

Мнение от SpLiT » 28 Фев 2008, 16:19

За жалост, аз сложих Ин-про и след 32 дни трябваше да купувам други фарове. Спрях се на отново на Ин-про, обаче Жорко от Аутофешъна ми препоръча ФК. Взех ФК-то и заключенията са ми следните:
1. Ангелските очи на Ин-про светят слабо (при мен дори с различен цвят), тези на ФК светят перфектно, но както каза Моллов се виждат по-светли участъци...
2. Изработката на ФК е по-добра! Ринговете на Ин-про имат балончета останали при отливката на пласмасата. И също така тези лъскави "неща" в горната страна на ринга ги няма при ФК!
3. Ако искате да запазите оригиналната визия на колата си вземете бели мигачи, а не тези прозрачните. Ин-прото ми беше с прозрачни, на ФК-то му сложих бели... разликата е огромна.
4. Познавам лично Енержи 5 и Жорко Аутофешъна, от Енержи5 взех Ин-про от Жорко ФК. И двамата са коректни, но Жорко си е Жорко...
5. ДОЗАСТАХОВАИТЕ СИ КОЛИТЕ СЛЕД УДАР, АКО СЛАГАТЕ НЕ ОРИГИНАЛНИ ФАРОВЕ ТИП ЕИНДЖЪЛ АИС ГИ ЗАСТРАХОВАЙТЕ!!! ИНАЧЕ ЩЕ ГО ЯДЕТЕ КАТО МЕН! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

П.П: ДЕПО=ФК
П.П2: Ако има желаещи мога да постна снимки с Ин-про+кристални мигачи и ФК+бели мигачи

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 05 Мар 2008, 13:48

SpLiT написа:За жалост, аз сложих Ин-про и след 32 дни трябваше да купувам други фарове. Спрях се на отново на Ин-про, обаче Жорко от Аутофешъна ми препоръча ФК. Взех ФК-то и заключенията са ми следните:
1. Ангелските очи на Ин-про светят слабо (при мен дори с различен цвят), тези на ФК светят перфектно, но както каза Моллов се виждат по-светли участъци...
2. Изработката на ФК е по-добра! Ринговете на Ин-про имат балончета останали при отливката на пласмасата. И също така тези лъскави "неща" в горната страна на ринга ги няма при ФК!
3. Ако искате да запазите оригиналната визия на колата си вземете бели мигачи, а не тези прозрачните. Ин-прото ми беше с прозрачни, на ФК-то му сложих бели... разликата е огромна.
4. Познавам лично Енержи 5 и Жорко Аутофешъна, от Енержи5 взех Ин-про от Жорко ФК. И двамата са коректни, но Жорко си е Жорко...
5. ДОЗАСТАХОВАИТЕ СИ КОЛИТЕ СЛЕД УДАР, АКО СЛАГАТЕ НЕ ОРИГИНАЛНИ ФАРОВЕ ТИП ЕИНДЖЪЛ АИС ГИ ЗАСТРАХОВАЙТЕ!!! ИНАЧЕ ЩЕ ГО ЯДЕТЕ КАТО МЕН! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

П.П: ДЕПО=ФК
П.П2: Ако има желаещи мога да постна снимки с Ин-про+кристални мигачи и ФК+бели мигачи

Дай снимки и на светло и на тъмно и с пуснати къси.
Ако имаш и ксенон още по добре.
Колко пари е ФК-то :?: без мигачи черна бленда.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: Zoofiq
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 320I
Мечтае да кара: BMW e92 M3

Мнение от Herman » 09 Мар 2008, 22:43

vld написа:
SpLiT написа:За жалост, аз сложих Ин-про и след 32 дни трябваше да купувам други фарове. Спрях се на отново на Ин-про, обаче Жорко от Аутофешъна ми препоръча ФК. Взех ФК-то и заключенията са ми следните:
1. Ангелските очи на Ин-про светят слабо (при мен дори с различен цвят), тези на ФК светят перфектно, но както каза Моллов се виждат по-светли участъци...
2. Изработката на ФК е по-добра! Ринговете на Ин-про имат балончета останали при отливката на пласмасата. И също така тези лъскави "неща" в горната страна на ринга ги няма при ФК!
3. Ако искате да запазите оригиналната визия на колата си вземете бели мигачи, а не тези прозрачните. Ин-прото ми беше с прозрачни, на ФК-то му сложих бели... разликата е огромна.
4. Познавам лично Енержи 5 и Жорко Аутофешъна, от Енержи5 взех Ин-про от Жорко ФК. И двамата са коректни, но Жорко си е Жорко...
5. ДОЗАСТАХОВАИТЕ СИ КОЛИТЕ СЛЕД УДАР, АКО СЛАГАТЕ НЕ ОРИГИНАЛНИ ФАРОВЕ ТИП ЕИНДЖЪЛ АИС ГИ ЗАСТРАХОВАЙТЕ!!! ИНАЧЕ ЩЕ ГО ЯДЕТЕ КАТО МЕН! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

П.П: ДЕПО=ФК
П.П2: Ако има желаещи мога да постна снимки с Ин-про+кристални мигачи и ФК+бели мигачи

Дай снимки и на светло и на тъмно и с пуснати къси.
Ако имаш и ксенон още по добре.
Колко пари е ФК-то :?: без мигачи черна бленда.


виж в галерията ми но нямам снимка като са монтирани ше направя тея дни и ще кача ....
Изображение
Изображение
///М - The Most Powerfull Letter In The World
Аз не карам бързо, просто летя бавно ....

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 10 Мар 2008, 23:26

Вижте и тук. Може да ви хареса нещо :roll:
http://search.ebay.de/search/search.dll ... category0=

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 26.06.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Детайли за колата: Ф10, 2011, седан 535d

Мнение от GANUK » 12 Мар 2008, 16:53

МОГА ЛИ ДА ПИТАМ ВСИЧКИ ЗАЩО ГОВОРИМ САМО ЗА ИНПРО ИЛИ ХЕЛА ИЛИ ФК, А НЕ И ЗА БОШ?
само питам ...защото и аз имам същия проблем с нагорели стълка... :)
Всичко това заради ангелските очи ли е???

И все пак Лъчо каза, че такива стъкла имало по 80 парчето...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 26.06.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Детайли за колата: Ф10, 2011, седан 535d

Re: Какви фарове да си взема?

Мнение от GANUK » 12 Мар 2008, 16:54

blackrider написа:Пичове дайте съвет ,какви фарове да си взема IN-PRO или FK?
ФК ми продават заедно с мигачи за 620лв. Дайте снимки да видя някои на ИН-ПРО и на ФК?
Мерси! :roll:


А защо не БОШ? :?:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 4.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е36-ци
Мечтае да кара: e30-ка

Мнение от kik_777 » 28 Мар 2008, 21:41

За ме има само една марка и това е XELLA,по добре дай 200/300лв пове4е от тези на FK но ще кара6 фар а за тези на FK ще кажа 4е е по добре да си карам завоцките.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: Zoofiq
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 320I
Мечтае да кара: BMW e92 M3

Мнение от Herman » 01 Апр 2008, 23:06

kik_777 написа:За ме има само една марка и това е XELLA,по добре дай 200/300лв пове4е от тези на FK но ще кара6 фар а за тези на FK ще кажа 4е е по добре да си карам завоцките.


хахахахааха моля те скрий се некъде... :mhihi:
Изображение
Изображение
///М - The Most Powerfull Letter In The World
Аз не карам бързо, просто летя бавно ....

ПредишнаСледваща

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook