e36 cabrio към Перлата на улиците

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 26.07.2013
Пол: Мъж

e36 cabrio към Перлата на улиците

Мнение от birsen90 » 13 Авг 2013, 23:07

привет на всички бмв маниаци ... започвам един проект който :) е повече от мечтаното от мен бмв дано да успея да го доварша до край..
колата е е36 320 кабрио 96 година с пълен м пакет , като за начало колата ще се промени оптично... за двигателя за сега нямам бюджет поне до следващото лято, за цвят избрах син мат металик но със фолио 3М, интериора ще е тапицирано напълно с кожа навсякъде включително и таблото с бял сатен или бежево, само не съм решил дали да претапицирам сегашните седалки или да ги продам и да купя други на много ниска цена които да искат 100 % претапициране, сегашните ми седалки са кафеви с естествена кожа в много добро състояние за това не ми се съсипват напразно... гюрука също е в много добро състояние почти перфектна няма дори едно петно ...но е черен вече пуснах обява в ebay който мисля да го сменя със чисто нов с оригиналната материя но бордо :) твърд таван все още нямам :) ... за спирачки брембо дискове и накладки си избрах но спирачния апарат на брембо е супер скъпо просто няма как :( не съм сигурен ще се радвам ако ми дадете мнения какъв сп.апарат да използвам дали да останат старите или да ги сменя с някои други за по приемлива цена ...
за окачване не съм решил но всичко по окачването ще се смени без това е за смяна, за сега нямам снимки и подробно инфо за всичко но тъкмо започвам вече са поръчани фолио и м огледала и да добавя че съм извън бг в германия тука не ми е толкова лесно както в бг , колата я спирам следващата седмица от движение понеже няма да се кара зимата и постоянно ще се работи върху нея не ми се плаща застраховка на празно... до момента изхарчих 400 евро до нова година имам още 1200 отделени за колата :) незнам до колко ще ми стигнат :) все пак никога сметките не излизат , а за интериора мисля в бг да ми направят тапицерията .... колегки някои ако има други мнениея моля да сподели ... че много неща не ми са ясно особено с окачването или с двигателя ... скоро ще пусна снимки и по подробна информация...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: e36 cabrio към Перлата на улиците

Мнение от Leon » 14 Авг 2013, 18:19

Тази тема е безпредметна, ако не е придружена със снимки. Въображението ни може много да ни подведе за Перлата...
Never mistake motion for action...

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook