3" V-Band Vband Clamp

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 495
Регистриран на: 23.01.2005
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: is turbo / 520i,и на жената е30ката

3" V-Band Vband Clamp

Мнение от Vozq_bez_pari » 14 Апр 2013, 23:23

някой може лида удари едно рамо , имам я скобата но фланци нямам щото имам къде даси ги направя

неска на бързо пръв опит уж по чертеж от нета ама х**...таз затова дане хабя повече хром никел

някой ако има наличен фланец за такава скоба за 3" цола тръби, да замери някой размер ще съм благодарен :bchug: :bchug:

сложил съм картинка да сложим размерите на нея по нататъка и за някой друг може да е полезно да седи тук....


Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: 3" V-Band Vband Clamp

Мнение от Jordana » 20 Апр 2013, 16:24

Фланците зависят от профила на канала на скобата.След като в скобата е в теб замери и по нея си ги направи.Намо как да разчиташ че всички скоби са еднакви и някой който ти даде размер ще стане и при теб .Аз бях правил преди време такива и стана от третия път :D
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 495
Регистриран на: 23.01.2005
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: is turbo / 520i,и на жената е30ката

Re: 3" V-Band Vband Clamp

Мнение от Vozq_bez_pari » 23 Апр 2013, 21:21

скобите са еднакви и градуса на всички е 40
направих си тия дни ако имам време ще пусна размерите , даже сам с две скоби от различни производитеи и ставати за двете

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: 3" V-Band Vband Clamp

Мнение от Jordana » 24 Апр 2013, 0:44

Интересно.Ако не те затруднява дай размерите по твоя чертеж.Аз като ги правих бай стругар доста се поти докато уцели размера по скобата.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook