Питане относно няколко ///М мотора

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: Питане относно няколко ///М мотора

Мнение от BULL3T » 16 Яну 2013, 1:49

Явор написа:и аз тва викам ама оно рупа ли рупа.....мотор/пълен комплект е много относително понятие :mhihi: /...читав тоже :mhihi: ...ценоразпис на елементарните консумативи някой да е гледал...водна помпа,виско,масло,съединител,свещи,и някоя друга гарнитура, мейби воден радиатор :mhihi: ...от там нататък...скорости,кардан,диф.....сложиш ли м3 ...мост,полуоски,задни носачи,спирачки и некои други дребни неща,че не ми се влиза в подробности :mhihi:


ааа и мотора по всяка веротяност ще е от десняк....от там и още малко в кеш за обръщане на някои магистрали...ако е здрав вануса и лагерите де...бензинова помпа 5 бара + още малко дреболии.. :mrgreen: Успех :yes: за окачване да не говорим...че си требе при утрояване на конете :mhihi:


Аре бе Яворе... Ти па... Знаеш че истинските тунинг проекти почват първо с мотора! Тва спирачки окачване са за тия дето им се дават пари за глупости... Д2 ХА! та 20ката си има убави апарати особенно не рециклирани на по 20 години... Важното е броня тунинг да има и жанси тунинг и да е лъскава... Рииш ли...

п.п. Иво много време я остави тая тема без ключ!
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Питане относно няколко ///М мотора

Мнение от bum_bum » 16 Яну 2013, 12:56

Той целия раздел е за ключ ама кво да правиш, такава ни е действителността :dunno:
Изображение

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook