Спирачни апарати - ревизия - Help!

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 8.10.2010
Местоположение: Видин + Варна
Пол: Мъж
Кара: bmw e 34 525I
Мечтае да кара: bmw e 34 turbo

Re: Спирачни апарати - ревизия - Help!

Мнение от ruh4ev » 02 Апр 2013, 14:34

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ!

Ще напиша няколко реда който са в полза на ВСИЧКИ в този форум, и по този начин да се отблагодаря на този човек !
Виждам, че всеки се интересува от ремонт, поддръжка на спирачни апарати, помпи и т.н.
Преди 4 години се срещнах със сериозен проблем.... Запекли апарати на пасат Б2.
Апарата е комбиниран със ръчната са на едно. Пратиха ме при един човек който се занимава с това от 16 години. Като чух ми се стори доста странно, но какво се оказа.
Човека не само си разбира от работата но и работи с много качествени части!! (Странно за БГ но го казвам от личен опит)
Докато разговаряхме ми показа 6 вида Високо температурни пасти за спирачни апарати (пасти за бутала, за водачи, ремонтни комплекти за апарати, за което не бях чувал до тогава и много други неща) Ремонтира както апарати на леки коли така и на тежкотоварни автомобили, коване и лепене на феродо и ремонт на спирачни помпи!

До ден днешен са минали 4 лични автомобила през него,а приятели стотици.... Влизат за профилактика и се оказва че всичко е тор, ЗАЩО? Защото Българина не е свикнал да поддържа, да сменя спирачна течност, при смяна на накладки да се прави профилактика на апарати и др.(за което много хора не са чули) Резултатите преди и след ремонта мога да кажа че са от тук до небето и обратно, всеки един лев си заслужаваше!!
Човека работи с ЕКОНТ и който иска да се възползва от услугите ето и данните му! И не си мислите, че цените са космически...
Ако на някой му потрябват услугите да ми пише на ЛС. Не ми позволяват да му сложа данните тук. Поздрави :)

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Спирачни апарати - ревизия - Help!

Мнение от bigmurzi » 08 Апр 2013, 15:35

Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook