м40б18 турбо проблем запалване

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

Е30 IS Crasher
Аватар
Мнения: 2252
Регистриран на: 13.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 М42Б18, E61 M54B25

Re: м40б18 турбо проблем запалване

Мнение от ge_a » 01 Фев 2012, 0:03

:OT:
plboy написа:Като стана въпрос дайте повече координати за мегата... цена, какво и трябва като входни параметри Ламбда необходима ли е ... инфо относно горивната таблица


Колега не мислиш ли че въпроса ти е в не правилна тема ?
Най-обичам да вадим теловете на гумите !!!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 2.04.2011
Местоположение: dobrich
Пол: Мъж
Кара: 318turbo
Мечтае да кара: 332turbo

Re: м40б18 турбо проблем запалване

Мнение от beaverr » 01 Фев 2012, 10:12

ge_a написа:Варианта да отстраниш сам проблема клоничи към нула, предвид знанията които казваш че имаш :idea:
За подбора на правилните компоненти, кво да ти кажа то идва с опита и в последствие става така нареченото ноу хау, един съвет от мен безплатен: дистрибутор и една бубина не е запалване за турбо ;)

прав си че на там клоничи :) и си прав също че опита се натрупва с грешки поне опита които имам за в момента относно механична част е предобит по този начин от предния проект :Д :Д останових че мъчеш ли се да тарсиш лесното не става явно и с тея инсталации по сащия начин ... твоя савет към мен какътв е относно запалване да му пригодя едис или просто инсталация от друг мотор или просто да неси правя експерименти а да слагам м42

Е30 IS Crasher
Аватар
Мнения: 2252
Регистриран на: 13.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 М42Б18, E61 M54B25

Re: м40б18 турбо проблем запалване

Мнение от ge_a » 05 Фев 2012, 22:05

Трудно е да се каже кое е по правилно да се направи, доста зависи от това с какво разполага човек като наличности и какво цели като крайна цел :idea:
Най-обичам да вадим теловете на гумите !!!
Изображение

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook