HHO система

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Чакам г

Мнение от bioz » 16 Авг 2012, 19:16

adovet написа:Toва от къде го копира щото и аз съм доктор? Ако е така и усетя, че нещо ме бъзика ще има разговор на по високо ниво. До сега му вярвах на момчето, но усета ли че ме бъзика ще стане кофти работа. Чакам го и да се обади да си вземе балбукатора ама нещо никакъв го няма.


Ми то и обявата я няма вече и продавача изчезна... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: HHO система

Мнение от Jordana » 16 Авг 2012, 19:42

Голям резил за търговците на балбукатори.Не знам с кви очи ще дойде да го потърси тоя тестовия балбукатор та си мисля че колегата тествал системата ще си остане с бурканите подарък.Най вероятно струват жълти стотинки и не си струва разтакаването да ги прибира човека.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: HHO система

Мнение от adovet » 16 Авг 2012, 20:12

Притебвали са ми. То за нищо не стават. Между другото трябва да си досвали някои неща.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 4.10.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: X3 E83
Мечтае да кара: Каквото и да е с индекс "M"

Re: Чакам г

Мнение от Steve70 » 16 Авг 2012, 21:05

adovet написа:............................
Toва от къде го копира щото и аз съм доктор? Ако е така и усетя, че нещо ме бъзика ще има разговор на по високо ниво. До сега му вярвах на момчето, но усета ли че ме бъзика ще стане кофти работа. Чакам го и да се обади да си вземе балбукатора ама нещо никакъв го няма.


Как от къде? Писал съм фейсбук. Линка от подписа му, ето заповядай https://www.facebook.com/HHOLife даже май има снимки на твоя автомобил с монтаж на Набулбатора, явно с рекламна цел. :dunno: :dunno: И точно за тебе става въпрос.

И не му е изчезнала обявата, ето я http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=134&t=304788&p=3382047#p3382047
и линка е там, съвсем "случайно" :roll: :dunno: тоя към тукашната тема вече не работи :mhihi: :mhihi: :mhihi:
:driving: В този форум за разлика от други, платиш ли си може всякакви боклуци да продаваш,няма да изчезне обявата :help: .
Никога не казвай никога, защото няма начин да няма начин.
СПРЕТЕ да се оплаквате от държавата, ПРОМЕНЕТЕ Я.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: HHO система

Мнение от adovet » 16 Авг 2012, 22:59

мерси за линковете. Добавих там няколко разяснения.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: HHO система

Мнение от adovet » 18 Авг 2012, 10:58

Еййййй почнаха сега да ме плюят в страницата на продавача, че не ми била в ред колата и за това не се получавало.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: HHO система

Мнение от alx » 21 Авг 2012, 22:28

Еййййй почнаха сега да ме плюят в страницата на продавача, че не ми била в ред колата и за това не се получавало.


страница 90та


http://www.stenli-bg.com/tu/I-kurs/Fizi ... izika1.pdf
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: HHO система

Мнение от Jordana » 22 Авг 2012, 7:35

alx написа:
Еййййй почнаха сега да ме плюят в страницата на продавача, че не ми била в ред колата и за това не се получавало.


страница 90та


http://www.stenli-bg.com/tu/I-kurs/Fizi ... izika1.pdf

По принцип си прав .Разбирам идеята на цитата и съм съгласен с тебе предвид написаното по нагоре по темата.Но за съжаление точно този цитат не ни върши работа понеже се отнася за затворена термодинамична система тоест в идеални условия за показване на адиабатната крива.На практиката всеки един двигател с вътрешно горене представлява термодинамична система от отворен тип.Това обаче не променя нищо от фантасмагориите на ННО клетките.Аналогичния случай в който се ползва /добавя пропан за оптимизиране на разхода показва че има разход поне 2-3 литра течен пропан на 100 км за да падне разхода на дизелово гориво драстично .Така че ННО докато не достигне тоя масов капацитет /не в литри газ/ няма въобще никакъв шанс да е алтернатива за автомобила.А енергопотреблението на такъв метод за получаване на Н2 обезсмисля всякакво приложение в автомобил. :yes:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Чакам г

Мнение от Mollov » 22 Авг 2012, 19:54

Steve70 написа: В този форум за разлика от други, платиш ли си може всякакви боклуци да продаваш,няма да изчезне обявата :help: .


Ще те помоля да престанеш с "тези" изказвания по посока на форума... приеми го като предупреждение. Никой не ти е позволил да говориш глупости и неверни неща за форума (както и администрацията на форума). Повече няма да те моля.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: HHO система

Мнение от bum_bum » 22 Авг 2012, 22:16

Направо слагам ключа. То се видя, че няма тунинг в тая работа :mhihi:
Изображение

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook