Съвет за бъдещето на колата ми.

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Съвет за бъдещето на колата ми.

Мнение от bum_bum » 02 Юни 2011, 22:13

Имах възможност да го внеса много преди някой да го беше чул тук. Може би да знаеш че май бях първият, който продаваше подобни неща (може и Сивик да внасяше неща преди мен, не съм сигурен 100% ама как да е). Въпросното окачване не си позволих да го внасям и продавам, щото си мислех, че целия форум ще ме псува след като покара някой месец с него. Явно съм сгрешил :dunno: Трябваше да ги внеса и да избия рибата явно. :mhihi:
А на въпросът ти-не, не съм. Компакта ми е за смяна на амортисьорите сега, но ще взема стоково.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Съвет за бъдещето на колата ми.

Мнение от alx » 02 Юни 2011, 22:33

само един хубави спирачки (апарти/дискове/накладки) ти отиват на 4-5к лева и то само отпред.

но аз както казах- няма смисъл слаба кола да се прави на нормална. вкарваш се във филм а и крайния резултат особено в българия не е гарантиран.

аз лично бих си спестил парите за малко по-силна фабрична кола.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 25.05.2010
Пол: Мъж
Кара: e36 316i 1.9 m43TUB19
Мечтае да кара: e36 m3 evo

Re: Съвет за бъдещето на колата ми.

Мнение от k1p1 » 03 Юни 2011, 0:24

Благодаря за отговорите на всички. Вероятно ще продължа за сега със "сиромашкото" олекотяване + седалки и ще събирам за по-сериозна стокова кола. Това означава, че едва ли ще е компакт, заради задното окачване. Хайде слагайте катинара, преди да сте оспамили всичко с глупави спорове.

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook