Боядисване на спирачните апарати

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Боядисване на спирачните апарати

Мнение от _galio_ » 17 Май 2011, 10:52

kiret0 написа:Е значи от Практикер ще си взема , не може да няма и шприц кит - на флакон ще ми свърши работа нали ?


шприц кита ли? не съм ползвал, но не би трябвало да има разлика :) аз чистих с тел, шкурка, после един черен спрей за главините на дисковете (супер грозно е с ръждясали главини), вестник на въпросните главини и синия спрей ... пръскаш от 20-ина см, оставяш му 10-ина мин, да позасъхне и после на следващите ;)

спрейът е идеален ако не искаш да сваляш апратите ... и не се заигравай да пазиш дисковете, боята ще падне след първите 50м ;)
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1012
Регистриран на: 3.06.2006
Местоположение: dimitrovgrad
Пол: Мъж
Кара: е30-327 . е30-320
Мечтае да кара: bmw 327i turbo
Детайли за колата: BMW 327 i

Re: Боядисване на спирачните апарати

Мнение от tuningfena » 17 Май 2011, 12:39

kiret0 написа:
tuningfena написа:има едни спрейчета боя за висока температура ама са скъпички , иначе става и с обикновен


Е колко па да са скъпички ... има ли ги в Практикер или да се насоча към друг магазин в София

А иначе ще си смена течноста , защото сега си спира добре - като смених задни дискове се усеща още по добре ,не се оплаквам , но с едно татискане на педала нещо не може баш как си требе (не казвам че педала ми е мек или нещо такова)... Като сам с по-голяма скорост натискам един път така контролно и следващите 2 - 3 пъти вече си спира доста добре чак и колана чуква ако натиснеш повече :)
Дали има нещо общо с течноста в системата :roll:

аз го вземах от магазин за автобои,обикновения е 4 лева а тоз е 14 лв
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Боядисване на спирачните апарати

Мнение от In_Memoriam » 25 Сеп 2014, 12:39

Някой може ли да каже къде в София боядисват спирачни апарати като хората? Не държа да е прахово. За многобутални апарати става дума.
Изображение

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook