пасва ли

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: пасва ли

Мнение от ludiagsm » 12 Мар 2005, 15:41

smoKing написа:...... че тоя моа м42 е егати спънатия кон




проблема е във теб самия на в двигателя ти , само като видях как ти в блокиран вискосъединителя и перката ти се върти с оборотите на водната помпа постоянно ,ако смениш виското получаваш 10-15коня отгоре на твоя мотор, а имаш и още проблеми , по смукателната система ,още ли мени оборотите ???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 12 Мар 2005, 16:54

smoKing написа:мени ги както и когато си иска :confused: . а за перката ще сложа електрическа като се постопли още малко ;) .

идеята ми е на първо време да набия един м30 а после да сложа и тиква от нещо по-яко


ок успех :yes:

Diver's Nightmare
Аватар
Мнения: 1302
Регистриран на: 5.09.2003
Местоположение: Несебър

Мнение от TOM » 12 Мар 2005, 22:55

smoKing написа:мени ги както и когато си иска :confused: . а за перката ще сложа електрическа като се постопли още малко ;) .

идеята ми е на първо време да набия един м30 а после да сложа и тиква от нещо по-яко

Ама ти знаеш ли колко струва една тиква от С38 :?: Щото аз не знаех и търсих такава... Освен ако нямаш на склад :mhihi:
е21 345 0-402м 12.18
Изображение

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 12 Мар 2005, 23:40

TOM написа: Ама ти знаеш ли колко струва една тиква от С38 :?: Щото аз не знаех и търсих такава... Освен ако нямаш на склад :mhihi:

Аре бе Томчо мен кат за приятел / ма истински/ ми я давха за 1.5 , ти па кво се разсърди , се едно кола ти продавам :mhihi:
Иначе то другото си е стандарт :arrow: ебеш и фърляш 8)
Изображение

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook