mreja na reshetkata

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

mreja na reshetkata

Мнение от bip » 29 Яну 2003, 14:11

privet, niakoi ot vas probval li e sam da si pravi niak~v opti4en tunning ?
ima li smis~l 4ovek da opitva sam ?
ne e problema v parite : useshtaneto za men e drugo da si go napravia sam ...
no estestveno d~rja na rezultata
naprimer da si sloja mreja na reshetkata ?
znaete li otk~de da ia vzema : kak da ia zakrepia : otdolu plastmasite da gi maham li ili otgore da ia postavia
ili prosto da si boiadisam reshetkata v cveta na kupeto ?
:roll:
~karmapa chenno~


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 29 Яну 2003, 14:36

по моята кола всичко съм си правил аз! И кефа е невероятен!
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 29 Яну 2003, 14:41

DA WOLF написа:по моята кола всичко съм си правил аз! И кефа е невероятен!


DA WOLF a k~de ia opraviash ~ garaj li imash ? a instrumenti ??
~karmapa chenno~

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 21.02.2002
Местоположение: Варна, България

Мнение от cj » 29 Яну 2003, 15:17

ima li smis~l 4ovek da opitva sam ?


хехе, въпросът ти е много относителен. Всеки си преценя с какво може да се справи сам и кога да потърси помощ. Аз също много се кефя ако успещно съумея сам да си направя нещо. Така например за въпросната решетка (предполагам, че си решеил да си правиш от т.нар. спортни мрежички). Трябва ти да си купиш мрежа и да намериш начин да я закрепиш за бронята. Останалото е материал и начина по-който да го направиш зависи от вкуса ти. Мрежа може да си купиш от доста места... важното е плетката и материала (има хромирани, стоманени и разни дето ръждясват след 2-3 дъждовни дни) да ти харесват. А като искаш може да си я боядисаш къвто цвят желаеш.

По отношение на закрепянето, дали отпред, дали отзад - ами отново ще кажа "както ти харесва". Лично аз бих я закрепил от вътрешната страна, щото ми се струва по-стилно и освен това няма да се виждат крепежните елементи.

Как точно да я монтираш не мога да ти кажа, поради простата причина, че не съм виждал бронята ти. Иначе с удоволствие ще ти помогна, ама да ми се отвори път към софия... :)

ПС: има тунинг фирми, които продават само мрежа, не броня или маска, ами само мрежа с тунинг цел....
2007 Субару Импреза STi
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 29 Яну 2003, 15:32

cj написа: Иначе с удоволствие ще ти помогна, ама да ми се отвори път към софия... :)


mnogo milo! :D
blagodaria ! zna4i triabva da razbera otk~de da si vzema mreja i s~shto ot tam shte pitam i na4inite za zakrepiane. ..

a ina4e
za e34 : za svetlo sivo : kato na avatara : za kakvo bihte glasuvali :
mreja ili boiadisvane na reshetkata v s~shtia cviat ?
mai mrejata si e mania :shock:
~karmapa chenno~

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 29 Яну 2003, 19:27

Аз бих ти казал да си я оставиш както си е оригинално. На мойта Е30-ка съм си сложил мрежа сам и става готино ама поне според мен както е излязло от завода така трябва да бъде. Ела на някоя среща и ще ти обясня как точно се слага най-добре мрежата ако още те влече. А мрежа можеш да си купиш от СИДЖИ срещу (ако не се лъжа) 60-70 лева. Ако не ти се дават пари си копуваш един сребърен спрей и намираш един стар въздушен филтър от камион (целия филтър е облечен в мрежа) Режеш и боядисваш. А за да не ме питаш защо като не ме кефи съм си сложил ще ти кажа че си я сложбих отдавна и сега ще я махам :wink:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 29 Яну 2003, 20:40

bip написа:
DA WOLF написа:по моята кола всичко съм си правил аз! И кефа е невероятен!


DA WOLF a k~de ia opraviash ~ garaj li imash ? a instrumenti ??


е да трябват малко удобства... аз разполагам с цяло хале и всякакви инструменти това главно ми позволява да се занимавам лично с колата... иначе - трудно! Нямам канал само, и тва ме нерви нвероятно! Маи ще се набутвам скоро (и не само аз :-) ) за тия крикове дето вдигат колата във въздуха и си минаваш под нея.... 8)
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 29 Яну 2003, 20:45

bip написа:.... da razbera otk~de da si vzema mreja i s~shto ot tam shte pitam i na4inite za zakrepiane. ..

a ina4e
za e34 : za svetlo sivo : kato na avatara : za kakvo bihte glasuvali :
mreja ili boiadisvane na reshetkata v s~shtia cviat ?
mai mrejata si e mania :shock:


Мрежа може да си вземеш от въздушен филтър от камион. Иначе ще ти поискат от парите за нея, ще видиш... Боядисваш я сива (няма нужда сикенс и подобни да ти правят боя) на мрежа не се вижда никва разлика, лепиш със смолист кит (отзад според мен) и си готов за 10кинта 8)
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 29 Яну 2003, 20:49

мдаа fast and furious е 100% прав! Не му бях видял постинга... При SIGI избиват зъби за такава мрежа. И мен оригинално по ми харесва обаче...
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

10x

Мнение от bip » 03 Фев 2003, 21:56

blagodaria , f&furious and da wolf
sigurno shte vidia p~rvo niakoi kakvo e napravil s mreja : i posle shte resha dali da slagam : inak mersi i za s~veta s filt~ra ot kamion :
ne si go predstaviah i az 60-70 za mreja : osobeno pa ot SIGI deto gi pliuiat tolkova naokolo ...
10x bros
~peace
~karmapa chenno~

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook