спортен филтър--помощ

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 3.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Oyama » 27 Яну 2009, 2:39

Не е нужно да е карбонов, една елементарна преграда като показаната по назад върши същата работа - даже по добра тъй като в еърбокса пак имаме рестирция на постъпващия въздух.
Изображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 27 Яну 2009, 8:48

Oyama написа:Не е нужно да е карбонов, една елементарна преграда като показаната по назад върши същата работа - даже по добра тъй като в еърбокса пак имаме рестирция на постъпващия въздух.

Напротив, аз съм му пуснал тръба да смучи до фара и концентрира всичкия въздух към филтъра и не смуче от дето му падне ;)
Изображение

U.S. MARINES
Аватар
Мнения: 1107
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: София,L.A.
Пол: Мъж
Кара: '13 BMW S1000RR, '09 Е71 4.0d
Мечтае да кара: ///M6, E31 k55 Racing Dynamics, '13-'14 BMW S1000RR

Мнение от Тоо Cool » 27 Яну 2009, 20:36

Значи момчета не пиште глупости преди да пробвате за какво иде реч! БМВ драйвъра е мног прав относно конусия филтър-слушайте какво ви говори-аз слушах!!!!Н разчитам на него за вървеж, но пък звука е страхотен! А пък държа лично на такива неща щото съм си позьор-дреме ми за еди какви си секунди и т.н. хуйну-важното е да се всява РЕСПЕКТ!
Са сериозно- конусния е истината, НО да е истински, а не некакъв дунапрен или вата за 40-50 левчета! Имаше много подробна статия по въпроса в Макси тунинг! Истинския филтър е КN те струват пара! Моят комплект включва филтър за 206 лева, тръби, скоби и упплътнения за 30 лева и топлинен щит ( хийт шийлд ) за 100 лева! Това е истинската работа! Момчето, което изработи щита си игра точно 7 часа и 40 минути, НО си заслужи до последната стотинка 100-те лева за труда! Визията, качеството и звука са просто ПЕРФЕКТНИ! ( друго не бих нашравил на моята кола, но това съм АЗ!!!!)..... Ето две снимки как изглежда качествено направен щит с качествено монтиран филтър! Така не се притеснявате за топлия въздух и може да очаквате някаъв ефект-всичко друго е пунта мара, точно като филтърчетата за 20-30 лева.......
In memory of CPL Jason Dunham,
United States Marine Corps,
who gave his life in order to keep his brothers alive.
You will never be forgotten!
10-10-81 - 07-12-2006

THAT IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN THE UNITED STATES MARINE CORPS,
BECAUSE THERE IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN A UNITED STATES MARINE!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-y0aeXwbMc
SEMPER FI!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 17.02.2008

Re:

Мнение от Peikov » 04 Юни 2013, 20:13

откъде мога да си намеря преграда за спортен филтър за Е36 или такъв филтър на симота където и по казан на предната страница и гофрето където влиза във него! :yes:

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook