Изпускателна генерация! Кой Как.. ???

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 20.03.2007
Местоположение: ASENOVGRAD
Пол: Мъж
Кара: на магия

Мнение от rango » 18 Фев 2009, 23:04

и още един
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

НЕ Е МНОГО ВАЖНО КОЛКО ТИ Е МОЩНА КОЛАТА ПО ВАЖНО Е КОЛКО ТИ Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.05.2007
Местоположение: София

Мнение от иванов » 19 Фев 2009, 16:18

rango написа:малко трАби

колега това на М42 ли е
подобри ли се вървежа на колта

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Мнение от rtzankov » 19 Фев 2009, 16:42

иванов написа:
rango написа:малко трАби

колега това на М42 ли е
подобри ли се вървежа на колта


Това са две М42ки с едни колянов вал :D :D Мотора на колегата е М60 ;) и още не знае дали се е подобрил вървежа ;)
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 19 Фев 2009, 17:47

Абе да не пускам нова тема... Имам една малка грижа.

Адски тертиплия съм и искам нещата да са направени както си трябва. По тази причина искам да си намеря ОЕМ реплика на оригиналните гърнета. По нашите геогр. ширини се намират само Walker и Bosal. като директни заместители. Намерих и Euroflo като производител на същото/сходно качество системи, но засега още чакам информация.

Bosal са станали прекалено скъпи за българските вносители и не се продава. Свързах се с най-близката фабрика в Турция, но като знам Турците как работят, скоро отговор май няма да има.

Walker ми обявиха цена за част номер: 21350 (цялата задна тръба по-долу на снимката) 762лв., първата цена която ми дадоха беше по-висока дори. След като им обясних, че това е 100ина лв. над цената на оригинален нов ауспух от ДаруКар, не последва разумен отговор.

Изображение

Питането ми е: Някой който се занимава с авточасти може ли да ми даде разумна цена за директен заместител на тази част от генерацията, която да е направена като заводската.

Да уточня: Знам за ASPO, Kraft и Ем-Комплект и "Ауспуси Лазаров". Това са ми последните варианти, искам нещо направено и каталожно. Мразя да ми режат и заваряват колата. Също ми е ясно, че мога спокойно да сложа SuperSprint, обмислях го, но ми се кара тиха кола. Втора употреба също не ме устройва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 19 Фев 2009, 18:03

Ако знаеш как ме е яд че изпуснах тука един продаваше оригинално гърне за 120лв :confused: и не се появи повече... иначе според мен не се инати и си го направи при кадърен майстор някакъв крафт вместо да им пълниш гушата за нищо на турци или дарукар при това пак ще е също толкова тиха :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 19 Фев 2009, 18:12

стан, то хубаво, ама кадърен майстор, който да направи това, което аз искам, а не което той си е наумил не съм намерил.
В краен случай, ако няма колеги които могат да препоръчат готова система от този тип, ще отида да й режат тръбите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 19 Фев 2009, 18:20

Колеги дайте някаква идея за спортни колектори за is-ка,всичко е ebay и тук което излиза във форума е за 6-к!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 19 Фев 2009, 18:50

liloff написа:стан, то хубаво, ама кадърен майстор, който да направи това, което аз искам, а не което той си е наумил не съм намерил.
В краен случай, ако няма колеги които могат да препоръчат готова система от този тип, ще отида да й режат тръбите.


И аз търсих, едва ли ще намериш, виж тия българските АСПО май имаха някаква плъг енд плей ма качеството не знам как е, аз лично и резнах тръбите и съм доволен

Nukem написа:Колеги дайте някаква идея за спортни колектори за is-ка,всичко е ebay и тук което излиза във форума е за 6-к!


bum_bum преди ми беше казал че може да намери шортъри за около 400-500лв питай го

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 7.08.2004
Местоположение: София-Русе
Пол: Мъж

Мнение от civic » 19 Фев 2009, 19:02

Nukem написа:Колеги дайте някаква идея за спортни колектори за is-ка,всичко е ebay и тук което излиза във форума е за 6-к!


http://motors.shop.ebay.com/_Car-Truck-Parts-Accessories__bmw-318is-headers_W0QQ_fromfsbZQQ_fxdZ1

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 19 Фев 2009, 19:25

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-Tru ... otohosting

Това за моя M44 ще стане ли?
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 19 Фев 2009, 21:57

че те на ИС- ката по- спортни от това, дето са си сток на къде.. тя е така направена, че едва ли от генерация може да се извади кой знае какво.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 19 Фев 2009, 22:33

охлюви май само го оправят това м42

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 20 Фев 2009, 10:33

Егати тези колектори струват 79.99$ а шипинга им е 189$,тъкмо се бях навил да ги поръчам и тези ме убиха,егаси този ebay.com е абсолютно безполезен за неща по-големи от химикалка когато живееш в Булгаристан!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 20 Фев 2009, 11:09

Дали в Булгаристан или в Афганистан в случая е все едно, човека доставя с USPS, които имат ограничения за тегло и обем, за това е скъпо.
Aз за мойте дадох над 500лв, просто такава е цената тук. Друг колега си поръча по евтини, но така и не дойдоха. Хубаво поне, че му върнаха парите.
Изображение

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 20 Фев 2009, 11:13

Nukem написа:Егати тези колектори струват 79.99$ а шипинга им е 189$,тъкмо се бях навил да ги поръчам и тези ме убиха,егаси този ebay.com е абсолютно безполезен за неща по-големи от химикалка когато живееш в Булгаристан!

ами ако е през мен ще ти стъпи 154$+5$/кг и аз поемема всички рискове и документи и транспорт ;) :roll:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook