njakakvi koordinati na SIGI

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

njakakvi koordinati na SIGI

Мнение от Osmicata » 04 Дек 2002, 22:48

njakoi znae li web adres ili telefon na SIGI tuning? njakoj beshe kazal che /// M optika za E 30 struvala okolo 600 - 800 kinta pri tjah ..


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Re: njakakvi koordinati na SIGI

Мнение от DA WOLF » 04 Дек 2002, 22:57

Osmicata написа:njakoi znae li web adres ili telefon na SIGI tuning? njakoj beshe kazal che /// M optika za E 30 struvala okolo 600 - 800 kinta pri tjah ..


HMMM Moptika (bez ti da si porabotish dosta po kalapite im) e trudno da se kaje.... no machat se stremiat se kam po i po-dobri produkti, lichno kontaktuvam s sigi ot 1.5 godina i moga da kaja che opredeleno sa ponaprednali veche... Namirat se na kraia na Car Simeon po posoka Liulin. Tel mai na samia Sigi imam niakade no ne e tuka pri men... PO-dobre si idi na miasto i si govori s nego , toi e mnogo tochen po harakter!
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Re: njakakvi koordinati na SIGI

Мнение от DA WOLF » 04 Дек 2002, 23:05

Osmicata написа:njakoi znae li web adres ili telefon na SIGI tuning? njakoj beshe kazal che /// M optika za E 30 struvala okolo 600 - 800 kinta pri tjah ..


ceni moga i az da ti dam:

-zadna prestilka - 150lv. (ne mnogo dobra triabva mnogo da se doiskusuriava dokato stane got)
-zadna vejda za stakloto -150lv. - samo neia ne sam im probval vse oshte shtoto sam si nameril moia... (vijda mi se dobra)
- pragove 2x80lv. (ot E36, usukanite, rejat se shtoto sa po-dalgi i se lepiat sas smolist kit, stavat idealni)
- predna prestilka (poslednia im kalap e ot Mtechnik paket mai mnogo mnogo spoluchliva 130lv. mi ia dade zaspa napravo bez nito edin nit ili radip, pak kazvam nai-spoluchliviat im produkt)
- laisna za pod prednata prestilka - 140lv (utre shte hodia da ia gledam ot E36 e no ima vav Vraca kola s takava i mnogo mnogo mi haresa kak stoi)
- vejdi nad farovete - 40lv (sravnitelno dobri)

tova sa ceni na koito az sam zakupil stokite (sled ne malko pazarene :-)

cenite sa za goli kalapi ot stakloplasti bez montaj ili kakvoto i da bilo....
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Мнение от Osmicata » 05 Дек 2002, 1:21

blagodarya, Da wolf, samo che sam v Budapest-a :-)) kato se zadarja po dalgo v Bg shte gi posetja zadaljitelno!! thx, man!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 05 Дек 2002, 13:59

Ето ти и GSM-а на SIGI ако ти потрябва -088602897
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook