"Кобра" автостъкла - измамници !!!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 27 Фев 2008, 8:24

ICE написа:От всичко написано дотук излиза, че фирмата като цяло е некоректна.
Демонстрират липса на вежливо отношение към клиентите си и коректност!
Затова според мен получава заслужено място в НЕКОРЕКТНИ СЕРВИЗИ!


Прав си, мисля ,че наистина там им е мястото :evil:

Колеги казвайте за "Мустанг" как са, има ли някой който да е ходил да ползва техните услуги,
че са строшили стъклото на Комбото и сега поне то няма да стъпи при мошенниците :evil:


Георги Пенчев
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 27 Фев 2008, 11:03

E, само аз ли съм доволен от тия бре? :mhihi: Сега ще излезе, че съм ударил кьоравото.
И в моята кола беше кочина, но джама си е добре, поне за сега. Не съм карал много бързо,
но до около 140 май нямаше проблем със шума .... Трябва пак да пробвам .. :roll:
_!_

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Мнение от asasin18 » 03 Мар 2008, 0:56

Space написа:E, само аз ли съм доволен от тия бре? :mhihi: Сега ще излезе, че съм ударил кьоравото.
И в моята кола беше кочина, но джама си е добре, поне за сега. Не съм карал много бързо,
но до около 140 май нямаше проблем със шума .... Трябва пак да пробвам .. :roll:


е то остана е на 140 да шуми и може да им я върнеш през виртината


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 03 Мар 2008, 9:43

На Гемар е34ката почти добре са се справили, но в сервиза на Арена, на седана ми, стъклото е сменяно в Мустанг, първо е адцки криво и като гледаш отвътре все едно си в стая с криви огледала, и второ над 80 е ужас. Така, чме давайте трети предложеиня, ако Кобра отпада твърдо, аз не съм доволен от Мустанг, кой друг остава?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 03 Мар 2008, 14:10

Ми то няма повече :)
_!_

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 615
Регистриран на: 10.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 E39 M52B20

Мнение от Gemar » 04 Мар 2008, 11:38

Аз не мога да преценя, защото като го смениха положението със шума при висока скорост беше същото. Със стартото стъкло пак се чуваше вятър при скорост над 110-120 км/ч и до колкото четох из чуждите форуми - шум се чува ако липсват пластмасовите капачки на гайките на чистачките и нещо свързано с пластмасите под чистачките. Та в този ред на мисли - уж са ми сложили нови щипки на тези пластмаси но не навсякъде и в движение вибрираха по предното стъкло и трябваше сам да си ги дооправям. Решил съм да ги сваля за да видя дали под тях може да свисти вятъра и да си намеря едната капачка на чистачката, че ми е избягала.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 29.10.2005

Мнение от mladen4o » 04 Мар 2008, 16:50

Сменял съм предното стъкло на един форд и страничното на предното бмв тук
ДОРА ГЛАС
София, ул. Отец Паисий 69

02 931 08 08

класификация: Автомобилни стъкла - сервиз

и съм доволен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 06 Мар 2008, 21:49

mladen4o написа:Сменял съм предното стъкло на един форд и страничното на предното бмв тук
ДОРА ГЛАС
София, ул. Отец Паисий 69

02 931 08 08

класификация: Автомобилни стъкла - сервиз

и съм доволен.
тва си е Бьлгария ,тва ко стане тука ще фьр4ат глави обезщетения,един слу4аи от една год .спряха тока за около 6/7 часа и след 20 дена ни вьрнаьа по 90 евро в брой обезщитение


Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 5.04.2007
Местоположение: sofia
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: E36 - 318

Бул. ''Първа българска армия'' No. 11 -кобра никога

Мнение от ilialazarov » 09 Мар 2008, 11:32

никога повече пет пъти сменявам предното стъкло там заради течове
и всеки път ми искаха допълнително пари за по хубав силикон за незнам си кво и тнт. КОБРА НИКОГА ПОВЕЧЕ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Мнение от taba4ko » 11 Мар 2008, 19:32

да не отварям нова тема да ви питам нещо. зимата през големите студове като пуснах да духа на предното стъкло за да не се изпотява се чу силно пукате като от удара с камък по стъклото. видимо никакви проблеми не открих. на следващ си забравих сд-то в нас и се наложи да шофирам без музика. тогава долових свистене на вятър, все едно съм оставил прозорците отворени. та както казах предното стъкло е здраво, не е спукано и не тече вода. единствено пластмасата под чистачките която е на ръба на стъклото ми е изгоряла и се е поначупила малко но до сега не се е чувало никакво свистене. от изчетеното в темата разбрах за някакви щипки, силикони, лайсни. това ли ми е проблема? ако се се отлепило може ли да се дозалепи без да се сменя с ново стъкло? или ако не е това проблема...какво да правя? благодаря ви предварително.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 21.01.2006
Местоположение: София
Кара: e60 530d M Sport, X3, X6

Мнение от DroW » 28 Юли 2008, 22:52

Чудно ми е в Камор или Дару не ги ли оправят тези неща? Там би трябвало качеството да е на ниво поне макар и по скъпо. Някой ползвал ли е тези услуги там ?
Изображение

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 28.07.2008

Мнение от cappy123 » 29 Юли 2008, 0:51

Ебахти тея злетаци са ти съсипали деня!!!
И те не знаят за кво са там на работа , така излиза! :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 18.04.2008
Местоположение: София/Младост
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: WBS
Детайли за колата: Е34 М50Б20+чип-ванус
Е39 М52Б25ТУ (с две цици за мачкане :))

Мнение от mModo » 29 Юли 2008, 1:37

предлагам при нужда да се съберат няколко коли и ..... кво сабя покаже, все пак тук сме за нещо по-добро както за колите ни, така и за самите нас ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 2.06.2006
Местоположение: София

Мнение от PGV » 29 Юли 2008, 19:32

За "мустанг" също съм чувал не много добри отзиви, иначе имат сервиз на Г. М. Димитров след кръстовището с Кл. Охридски по посока Дианабад. Аз ще споделя за Тошанглас, тъй като се колебаех между кино Арена и тях, но ония на Арена имали много коли и по телефона жената се държа доста грубо да го речем, та реших в Тошанглас да отида. Имат сервиз в Х. Димитър последната спирка на 86 и на бул. Европа до Орион. Закарах я на бул. Европа, тъй като ми е по-близо. Става въпрос за стъкло на Вектра А. Първо ми казаха цена леко различна в двата офиса, към 140 лв и нещо отгоре за смяна лепенките, като стъклото не било китайско. После се оказа, че май е китайско обаче. Вътре бяха оставили много мръсно, стъкла по таблото и седалките. Огледалото за задно виждане ми го залепила жената от офиса и нещо се клати сега. Като цяло остава впечатлението за мърлявщина. Иначе стъклото засега не пропуска вода, баща ми я кара колата и досега не ми е споменал за повишен шум при висока скорост. Ама втори път не знам дали ще отида при тях, ако отида ще вися да ги гледам кво правят.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 4.08.2008
Пол: Мъж
Кара: е36 325tds end e90 320 163hp

Кобра

Мнение от Neron The Wolf » 09 Авг 2008, 11:42

Аз също съм си патил от тия...ма при мен беше по страшно , като завали дъжд вътре в купето ставаше аквариум ..тия от кобра са боклуци и много нагли общо взето не стават за нищо не сменяите при тях.

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook