"Кобра" автостъкла - измамници !!!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от b00st » 17 Май 2014, 18:41

Голяма е трагедията при тия. Трябваше да сменям челно стъкло, мислех да я карам в Дарукар, ама като си спомних как ми смениха страничното там и си викам по-добре не... А и лайстната отвънка я нямаха налична, а вече ми натракаха един акт и не ми се рискуваше повече да карам така. Баща ми беше сменял преди на неговия Нисан срещу кино Арена. Там уплътнения, всичко имаха, близо до работата ми е, така че я закарах при тях. Погледнах им полиуретана - добър е, но явно са си леваци тия и тва е. Стъклото го сложиха, ама така са го лепнали, че сега си потраква и припуква по неравности, а над 130 и просвирва лекинко. Чудя се как e възмижно всеки ден да слагаш стъкла и пак ръцете да са ти завряни в задника :mhihi:
Другата седмица ще ги викам да го презалепват, ако пак се осерат им тегля една майна и отивам в някой официален сервиз. То просто да намериш кадърни майстори в БГ си е мега късмет :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от Maxmadness » 18 Май 2014, 2:15

b00st написа:Голяма е трагедията при тия. Трябваше да сменям челно стъкло, мислех да я карам в Дарукар, ама като си спомних как ми смениха страничното там и си викам по-добре не... А и лайстната отвънка я нямаха налична, а вече ми натракаха един акт и не ми се рискуваше повече да карам така. Баща ми беше сменял преди на неговия Нисан срещу кино Арена. Там уплътнения, всичко имаха, близо до работата ми е, така че я закарах при тях. Погледнах им полиуретана - добър е, но явно са си леваци тия и тва е. Стъклото го сложиха, ама така са го лепнали, че сега си потраква и припуква по неравности, а над 130 и просвирва лекинко. Чудя се как e възмижно всеки ден да слагаш стъкла и пак ръцете да са ти завряни в задника :mhihi:
Другата седмица ще ги викам да го презалепват, ако пак се осерат им тегля една майна и отивам в някой официален сервиз. То просто да намериш кадърни майстори в БГ си е мега късмет :dunno:


Дани,пиши ЛС на Ники (koleto_78).Работи в дженеръс ауто,по каско ми смени челното стъкло,излишно е да казвам,че монтажа е просто безупречен и направен най-професионално,няма никакво пукане по неравности,омазани и стърчащи силикони и т.н.Всички уплътнения,чистачки,кори абсолютно всичко е събрано безупречно и без никакви забележки,адски доволен,изобщо не се занимавай с тия дебили в Кобра,просто са леваци,и връщането ти там за рекламация няма да доведе до НИЩО хубаво.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от Nickelback » 18 Май 2014, 11:38

Аз сменях на джипа в Мустанг и за момента проблеми никакви :dunno: Нито пука, нито свири поне до 120 :mhihi: Напаснаха го точно и съм доволен. А ги подцених много и нямах надежда, че ще стане като хората :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от b00st » 18 Май 2014, 12:07

Същите са, просто си един от уцелилите, къде се е получило. Аз повече с кобри, мустанги и други животинки такива не мисля да се занимавам. Я ти го направят като хората, я не. Аз и работя в голямо дилърство, сглупих да не я закарам долу на приемчика, ама си викам тия ще свършат работата, а то...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от Nickelback » 18 Май 2014, 16:28

b00st написа:Същите са, просто си един от уцелилите, къде се е получило...


Възможно е, нямам други наблюдения. Просто бях чувал по-малко отрицателни отзиви и някой друг положителен, та затова реших да пробвам при тях тоя път. А и ми дадоха някакво стъкло с реотани долу, където стъпват чистачките, ама още не съм ги вързал :ok:
На 5-цата също не е лошо да го сменя и се чудя вече къде да ходя :banghead:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 27.10.2012
Местоположение: Стара Загора
Кара: E32 740 V8 manual
Мечтае да кара: E38 Alpina B12 6.0

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от Dj Ivo » 13 Юли 2014, 20:51

А някой ползвал ли е услугите на "Кобрата" в Бургас, те стават ли за нещо?
Че днеска супер нелепо си изтървах рамото на чистачката на Е32-ката и прозореца се разцепи почти до средата :confused:

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 16.07.2012
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E46 320d '02

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от TheTinker » 08 Дек 2017, 11:35

Колеги, препоръчайте читав сервиз в София за смяна на стъкла.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от Jordana » 09 Дек 2017, 7:50

По повод на змията и избутването на темата . Явно това са различни фирми а самата змия е някакъв вид франчайз или нещо от сорта на споделен бизнес . Абсолютно различни са в различни градове , затова и качеството и отзивите за работата са с най различна градация .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.12.2022
Пол: Мъж

Re: "Кобра" автостъкла - измамници !!!

Мнение от аааии » 10 Дек 2022, 19:17

Кобра - ямбол - караш кола за смяна на стъкло ,уговорил си се предния ден да я закараш .Твърдят ,че стъклатта ти са електрически ,като не са ,само задното е електрическо ,а счупеното - не е .Твърдят ,че трябвало да подадат ток от акумулатор ,защото стъклото било електрическо /а не е / и те връщат .В комбина са с ромите от пътните помощи и трябва да отидеш при ромските сервизи ,които ти слагат стъкло ,но те ошушкват откъм пари двойно ,а ромската пътна помощ ти взема тройно за превозването .
Акумулатора ,уж нов ,но се оказва стар /Кобра подават ток от техен акумулатор ,разбират ,че няма ток в него ,но НЕ ти казват ,въпреки че си им казал ,че акумулатора е нов /уж ,щото не е и се оказва ,че трябва да го върнеш там ,откъдето си го купил - от ЛЪЖЛИВИТЕ ФУЛДА - Ямбол ,намиращи се на ул.Дружба 49 ,Ямбол .Въпросните ФУЛДА са ни продали акумулатор за НОВ ,а се оказва СТАР ,дори ползван ,с ръжда по него - ИЗМАМНИЦИ И МАФИОТИ !
Ромските пътни помощи в Ямбол пък са нелицензирани и дерат кожи - двойни и тройни цени ,без касов бон ,т е НЕЗАКОННО !
С една дума - сервизите в провинцията ,а и не само там ,са чиста мафия ,измамници ,искат само да плащаш ,но нищо насреща и много лъжат !

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook