Аман от майстори.....

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Мнения: 63
Регистриран на: 7.12.2003
Местоположение: София

Аман от майстори.....

Мнение от Дон Хуан Аматьора » 18 Фев 2004, 23:35

Аман от майстори.....
.....с тези редове искам да ви предпазя от едни момчета, които си мислят че разбират от коли и тунинг!
Имам БМВ Е-34 1995г.
Виждам сайта на www.streetrace.hit.bg и там се предлагат бели километражи.Отивам при тях и вместо цената на сайта от 35 лева те ми обявяват 45 лева – на края се споразумяхме за 40....бях при тях в 15 часа и си тръгвам по тъмно – 20 часа с бели километражи като светлината на същите е намалена с 50% !
На другият ден като видях километражите бях потресен-направени от евтина хартия без никакъв гланц- супер грозни и изкуствени!....впоследствие разбрах че на Симеон продават гланцирани по 12 лева изглеждащи като оригинални!Отделно ми счупиха щипката която държи кората на кормилото – а тя не е обикновена щипка!
Идва и най голямият проблем – при демонтирането на кората на кормилото са ми отчупили част от механизма за еърбека и сега на бордкомпютъра ми пише че има повреда в същия.Естествено им показах че има павреда в еърбека но те спокойно ми отгвориха че се рестартирал компютъра и нямало проблеми - да ама не! като отидох в един сервиз и ми разкачиха корите се видя счупенанта част!
Изводи:
-загуба на 40 лева (първоначално)
-аматьорски километражи (които ще бъдат сменени)
-пропилени 5 часа
-счупена щипка за кората на волана
-счупено част от механизма на еърбека и неработещ еърбек
-да не говорим за нервите
-от тук нататък започва ходене по моргите за втора употреба и съответното набутване!!!

Аман от майстори.....
:evil:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10430
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 18 Фев 2004, 23:57

Километражите и на сайта си изглеждат дървено. Стоповете ги правят добре, чух добри отзиви и за неоните за под таблото. Но наистина не са коректни с цените - в действителност искат доста повече от обявените на сайта. Все пак трябва да се внимава на кого давате да ви разглобява колата, че после става едно хабене на нерви и т.н.
Never mistake motion for action...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook