Как да различим ментето от оригинала?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 541
Регистриран на: 18.12.2002
Местоположение: Варна

Как да различим ментето от оригинала?

Мнение от chefo » 06 Фев 2004, 9:12

Моля компетентните да разяснят на простолюдието как да се ориентира в хаоса от производители на резервни части за нашите коли, а също очаквам впечатления (разочарования или приятно доволни) от този или онзи производител.
Аз лично съм виждал два нови шарнира за Е30, и двата febi (bilstein), които нямат нищо общо като виншен вид, дори и по дължина на резбата :!: :shock:

Всички гледаме да спестим по някой лев, но как да го направим без да се набутаме с некачествена стока ?

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 06 Фев 2004, 9:20

Доста е трудно да не кажа невъзможно да се познае ментето от оригинала. Една от причините е че има фирми ,който само пакитират стоката и когато отвориш опаковката вътре продукт със съвсем друга марка. Същата е работата с маслата.
:OT:
Даже мислех да ви направя едно предложение да купим един варел с масло от германия и да го разделим. Имам приятели ,който преди правеха тая далавера. Сега може би са вдигнали митата безбожно много. Ще проверя.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook