В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Мнение от Kroki » 05 Дек 2017, 11:32

Пич, отиди на място.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с Adaptive Drive
Мечтае да кара: F06 с B58

Re: В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Мнение от 100imenov » 05 Дек 2017, 12:02

Само аз ли имам леееки съмнения за действителността на "случващото" се?

В който и да е сервиз, е нормално да кажат дали са способни да отсранят проблема и ако да за колко време. Ако има особености, трябва да ти ги кажат и да прецениш дали ти се чака или ти се дават повече пари, ако го изисква ситуацията. ПЕТ месеца търсят перка 2ра ръка, за 7-ма серия, а не ти се обаждат да ти предложат чисто нова оригинална? Каква изгода има сервиза, да ти държат колата ПЕТ месеца без да им дължиш пари, а само да им пречи на работата? Кой нормален човек няма да отиде на място и да се поинтересува какво се случва с автомобила му толкова време, но същвременно пуска тема във форума? :kuku:
Айде малко по-сериозно! Ако си недоволен от някаква услуга на споменатата фирма и искаш да ги злепоставиш, смени стратегията.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 23.02.2017
Пол: Мъж
Кара: E46 328CI, Honda Hornet 600, Е46 М3
Мечтае да кара: fighter jet

Re: В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Мнение от stick_it » 08 Дек 2017, 14:04

100imenov написа:Само аз ли имам леееки съмнения за действителността на "случващото" се?


Оказа се прав май май :mhihi: Като гледам, темата беше до тук

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Мнение от Leon » 09 Дек 2017, 11:26

Живея наблизо, вчера минах и се загледах, наистина отстрани до сервиза стои паркирана една Е38 в доста добър вид, дори не беше мръсна. Не знам дали става дума за нея, но съм я виждал и друг път там, даже мислех, че е на някой от персонала. Колата е тъмно червена с неоригинални, но готини джанти. За цвета не съм убеден, че вече се стъмваше. А по темата - не виждам как си оставя колатапет месеца без да отидеш лично да видиш какво става.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 18.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99
Мечтае да кара: E38 740D BiTurbo 245 HP '99

Re: В сервиз РАДИАЛ София ми държат колата вече 5 месеца!

Мнение от IceFire » 15 Яну 2018, 18:40

Виж дали още е там колата - ако не, значи си видял моята. Черна е, не тъмно червена, но е възможно да ти се е видяла така и да, не е с оригиналните джанти. Взех си я, от това, което са правили, имам някой забележки; а историята си е съвсем вярна, много ми се извиниха, че така станало.
Изображение

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook