Изключително некоректен сервиз Мотоексперт Горубляне

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 28.11.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e87 118i 2005

Изключително некоректен сервиз Мотоексперт Горубляне

Мнение от ialeksandro » 01 Авг 2017, 16:01

МНОГО НЕКОРЕКТНИ ! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕ ПРОФЕСИОНАЛНО !
Наложи ми се да ги ползвам като доверен сервиз по автокаско ! Не правете грешката да ги избирате за сервиз ! Щетите по колата ми бяха минимални и работа за една седмица . Първо ми се наложи да изчакам един месец за да ми приемат колата за сервиз. Мина се седмица и реших да ги потърся оказа се, че имало проблем с една от частите и никой не ми звъни на мен да ме усведоми какви вариянти имам . . .просто нещата си стоят ако звънна ще ми кажат.Предложих сам да намеря частта и да продължат с остналите ремонти по колата като изрично казах мен да не ме чакат за целия ремонт защото частта беше джанта и няма значение за остналата част от ремонта. Намирам аз частта никой не ми вдига . Изпращам мейли със снимки на въпросната част, никой не отговаря минават 2 седмици. Отивам в сервиза и какво да видя колата ми разглобена и всички стари части -броня, калник, фар нахвърляни вътре в колата по седалките както са мръсни . Намирам шефа им там и го питам какво става и мейл съм му пратил и той тогава си го отвори да го види ! След две седмици чака аз да отида до сервиза да му покажа, че има мейл и съм тръгнал да му съдействам за ремонта ! УЖАС ! Но ужаса не спира след няколко дни звъня не вдигат пробвам по няколко пъти и вдигат но отново не са я започнали ! Отивам при автокаското и се оплаквам от този сервиз и те успяха да ми дадът номера на човека от автокаското, който отговаря за ремонта и одобрява частите той директно ми каза - "Ние имаме толкова много сервизи не може да ги следим, Вие трябва да си ги натискате ! " Това е техен доверен сервиз ! ТЕХЕН ! Може би на клиента това му е работата да ходи да издирва всички кой до къде е стигнал ! От там успях да науча, че частите за сервиза им са ОДОБРЕНИ ПРЕДИ МЕСЕЦ. Дори аз когато съм ходил на място тогава са имали одобрени части от няколко дни и нищо не се правеше !
Обадих се на сервиза им вдигнах скандал какво още чакат и че съм се обадил на човека от автокаското и имат ли нужда още нещо да си одобравят и някой някъде чака ли нещо !? Обещаха да ми направят колата казах им, че вече е лято и имам планове. Разбира се обещаха ми срок за ремонта, който за пореден път не спазиха и ми се наложи пак да ходя до тях ЗАЩОТО ВЕЧЕ ТРЯБВАШЕ ДА ПЪТУВАМ ЗА ПОЧИВКАТА СИ ! Разбира се до никъде не бяха стигнали и ми се наложи да променя резервации, планове, цялата почивка . След няколко дни колата беше сглобена боядисаните части обаче не си пасваха по цвят . . . не можех повече взех си колата и си тръгнах ! 2 МЕСЕЦА КОЛАТА СТОЯ В ТОЯ СКАПАН СЕРВИЗ И 1 МЕСЕЦ ЧАКАНЕ ЗА ПРИЕМ ! САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ !
Последна промяна ialeksandro на 19 Окт 2017, 8:29, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 16.12.2009
Кара: E36 Class II
Мечтае да кара: Limited Edition
Детайли за колата: 209 255 481 704...style 24,sparco,eibach,bilstein,supersprint etc..

Re: Изключително некоректен сервиз Мотоексперт Горубляне

Мнение от A.Stoyanov » 03 Авг 2017, 15:12

Явно са си такива в цялата верига сервизи, преди години в техен обект в Русе отидох за регулиране/проверка на преден и заден мост. След като качихме колата и почнаха да "диагностицират" разбрах колко са некомпетентни и си платих само и само за да я смъкнат без да правят каквото и да било :mhihi: :mhihi: Естествено помислих че механиците са ''виновни'' и преди около 3 години разговарях с управителя им относно обява за работа...тотален брак... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook