Къде да не ходим ...

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Къде да не ходим ...

Мнение от Turturelo » 29 Май 2002, 13:45

В Русе има сервиз на BMW и сътоветно магазин носещи името Dascalov - никога под никаква форма не си носете BMW-то там! Това го давам като съвет на някой изпаднал в беда около Русе! Дару Кар ще ви се стори като подарък в сравнение с нашите тук!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Горна Оряховица

Поясни защо . . .

Мнение от batDancho » 29 Май 2002, 14:22

Аз мисля да ходя там, защото ми е най-близо. Какво конкретно не им е наред ?

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

отг::Поясни защо . . .

Мнение от Turturelo » 29 Май 2002, 15:39

Оле оле недей! Значи тези са най-големите мошенници, който аз знам! Целия град са набутвали по една или друга причина! Ако отидеш дори крушка на мигача да смениш, ще ти сменят шарнири, радиатор и бутала - поне! Сериозно не се бъзикам! Ще си вземеш колата след поне 1 месец и ще припаднеш като видиш сумата! Знам истории за там, няма да ни стигне цял месец да ги обеснявам! Примерно - купуваш си гуми 2 броя от тях и оставяш да ти ги поставят там безплатно - намираш 4 гуми и ремонт на колата! Почват се разправий, скандали и в крайна сметка ако не отидеш с 10 членна група от реномирана силова групировка да ги избият от бой не си получаваш колата! Преди време смениха на един познат бордовия компютър на колата за 6000лв, защото колата му не държеше равномерни празни обороти - изгориха му стария нарочно, за да неможе да си вземе колата, след подмяната естествено колата пак не държеше обороти! Друг познат му остави 2 джета да стоят в гаражите им - отиват след година и джетовете ги няма, хем не е на случаен човек в Русе! Последва посещение на русенския отбор на SIC и след прилична патаклама си ги прибраха! За какво мислиш да ходиш при тях? До колкото знам в Плевен има сервиз на BMW и хората са сериозни - ще попитам за телефон или адрес ако искаш и дали още вършат работа! Имат софтуер, компютър за диагностика и т.н.! Този познат с джетовете кара там 730d имаше проблеми нещо и го оправиха! Но при Dascalov те съветвам да отидеш, когато се свършат сервизите на света, имаш безкрайни нерви, финансови средства и си мразиш колата! Спри в Русе, където и да е и питай за сервиз Dascalov и ще се убедиш в думите ми, ще чуеш и някоя история, която аз незнам ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Горна Оряховица

Добре,

Мнение от batDancho » 29 Май 2002, 18:03

Дай ми някакви координати на Плевенския сервиз. При даскалов хоидих да сменям масла ремъци и тн.
Разстоянието горе-долу ми е едно и също. Спеца от дарукар също ми препоръча плевен.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

отг::Плевенския сервиз...

Мнение от Turturelo » 01 Юни 2002, 12:25

Съжалявам, че се забавих, но имах доста задачи на главата. В Плевен имало 2 сервиза, едните били протежета на въпросния русенски сервиз Dascalov, а другите са тези, които вършели хубава работа! Телефона е 087295839 Любо. Обади му се да ти обясни къде се намира сервиза или може да дойде те посрещне с кола и да те заведе.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook