Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 23.02.2014
Кара: E46 320D 150hp 2003

Re: Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Мнение от sheyretov » 28 Юли 2015, 2:49

Да се дооплача като сме започнали...

Спря ми климатика. Поглеждам шайбата изобщо не се върти като го пусна. Няма и болта който я държи. Поглеждам долу на кората и гледам външаната част на шайбата паднала. Добре, че се беше спряла в кората, а не съм я изгубил ... Та завих си я аз на ръка с идно шестограмче и вече 20к километра си карам така. Аз ли силно стягам, те ли слабо стягат не знам. Та за еин оправен проблем 2 нови. Честито.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: София-Криводол
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d ///M vision
Мечтае да кара: F10 550d///M

Re: Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Мнение от stoino » 26 Авг 2015, 11:15

Най накрая успях да оправя мазиляка който този долнопробен сервиз"Mirafiori" остави по модулите в моята кола...
Умолявам ви не ходете в този сервиз"Mirafiori",няма никъде такива ниско компетентни хора като там...

Първо петте модула(CCC,MMI/CCC, ASK, ANTTU, MOSTGW)бяха с няколко различни VIN...Второ софтуера с който бяха флашнати тези модули не беше подходящ за моята кола за това и половината екстри не ми работеха...
След смяна на всички VIN и префлашване на CCC,MMI/CCC, ASK, ANTTU, MOSTGW с подходящия софтуер всичко си дойде на мястото.Вече всичко функционира както преди.. :driving:
За което искрено благодаря на колегата Giovanni :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 19.07.2012
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е39 528iA
Мечтае да кара: Mustang Shelby 500 GT '67

Re: Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Мнение от Bimmer_M30B35 » 14 Окт 2015, 13:40

Понякога е по-добре да проверите в официалния сервиз колко ще ви вземат и после да ходите при разни "разбирачи". Особено за коли над 10 000лв.
Евтиното винаги излиза скъпо!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 7.10.2014
Пол: Мъж
Кара: е46
Мечтае да кара: s3 sedan

Re: Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Мнение от dbocho » 09 Сеп 2016, 14:31

Минах през техния сервиз и ми направиха добро първи впечатление. Начетени, учтиви, предложиха мим няколко варианта със части (нови/втора употреба/рециклирани). В крайна сметка не им ползвах услугите заради цената. :)
Репчо, е46 Touring 330d, се продава: viewtopic.php?f=46&t=412489&e=0 :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.11.2016

Re: Сервиза на Mirafiori ... "мнооого сериозни момчета"

Мнение от MitkoX5 » 10 Ное 2016, 21:44

Момчета,глезени мамини сладурковци!
Никой не ви пречи да си ходите където си искате,да си плащате по 200лв за диагносттика,да ви назаначават час две седмици по рано,да си получавате колата дни по късно , да плащате цели модули и детайли вместо ремонт и най необходимото...и тн.От 9 години имам Х5.Осем от тях я поддържам в Мирафиори.Колата е в перфектна кондиция и имам икономисани маса безсмислени неща благодарение на тях.Да, имат своите дребни неуредици,но винаги са се отнасяли честно и отговорно и са коригирали своите дребни грешки..А киселаците ,които вечно бързат и са най -важни на света да ходят да се ръсят на друго място.Здраве и любов на всички.И преди да ме наплюете знайте че не съм свързан с тях.
"Каквото повикало - такова се обадило"- българска народна поговорка.

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook