Препоръчайте сервиз - София

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Препоръчайте сервиз - София

Мнение от Cyberloner » 10 Окт 2017, 10:07

Сервиза, за който са ти казали е D&N - там правят по-ограничен вид и сравнително прости работи, а каквото е по-сложно ги карат в другия им сервиз, който е в младост 4 до бизнес парка.
Като цяло впечатлението ми от този сервиз е положително(няколко коли съм карал там за различни неща), но съм чувал и доста хора да се оплакват.
Аз лично си карам колите в Auto STIFF намира се на черни връх, като минеш околовръстното продължаваш нагоре посока "Драгалевци", след около 400-500метра в дясно имаш някаква пицария, офис на SDI и нещо като плод и зеленчук, а от лявата страна ти е сервиза.
Ето тук е: https://goo.gl/maps/WQGsk3BXdxD2

Няколко клетки са като първата е гумаджия, после е кафе + приемна, после е някакъв, който се занимава само с VAG, като съм гледал и последната клетка е за BMW и Mini.
Не е от евтините сервизи(не и безбожно скъпо, просто не очаквай да минеш тънко като в някой затънтен гаражен майстор), нямат практиката ти да си носиш части и т.н. но откъм компетентност и качество на работата нямам забележки.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 28.12.2021
Пол: Мъж

Re: Препоръчайте сервиз - София

Мнение от badema70 » 28 Дек 2021, 18:35

Здравейте,може ли да ми препоръчате разбиращ човек от София,който да направи оглед на място (автокъща) на една единица.Услугата ще му бъде платена,а аз ще си спестя доста път и време,ако колата не е читава.

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook