бургас сервиз

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.10.2009

бургас сервиз

Мнение от gaby » 27 Окт 2009, 20:20

Здравейте,
търся компетентен СЪВЕТ от патили собственици
на BMW!
Аз имам много неприятни вече проблеми с моята
кола BMW - 320 D - 2003 г., историята е дълга и
не искам да ви занимавам сега... но в момента търся
ДОБЪР сервиз в Бургас, в който НЯМА да ми
оправят едно и следващата седмица да ги
търся за друго...имам усещането, че ме държат
"на въдица". Жена съм, не разбирам нищо от двигатели и автомобили, но искам те да работят,
а не да се чудя как да се добера до дома си.
Та, МОЛЯ, ако някои има идея за сервиз /да не е БОВА/, да ми каже, в който компетентно да диагностицират двигателя или турбо или каквото е нужно, за да се разбере откъде е тази ЧЕРНА ПУШИЛКА всеки път като натисна газта. В един и същ сервиз ми дават два пъти различни прогнози , а цената за ремонт НЕ Е без значение чакам СПЕШЕН отговор

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: бургас сервиз

Мнение от ///M_Martin » 29 Окт 2009, 13:09

Колега Слави мисля че е от Бургас той ако няма нищо против може да те насочи за добър сервиз ;)
П.С Извинявам се ако нещо не съм разбрал

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 21.03.2008
Местоположение: Бургас
Кара: E46 320dA '02

Re: бургас сервиз

Мнение от Константинов » 01 Ное 2009, 14:53

Здравей колежке,
Препоръчвам ти Митко в бившия стопански двор на АПК /дано да се ориентираш къде се намира и дано не е това сервиза, в който ти дават различни прогнози/. Иначе, всеки дизел, дори и чисто новия, като му дадеш kick-down изпушва. Лошото е ако пушека е бял.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: Бургас

Re: бургас сервиз

Мнение от veso_topalov » 04 Ное 2009, 22:47

Да,и аз съм чувал добри отзиви за този Митко,но не съм го посещавал.Намира се на 5-ти километър,по пътя след автокъщите.Успех с колата!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 9.03.2008
Местоположение: burgas

Re: бургас сервиз

Мнение от borcata bc » 06 Ное 2009, 19:13

игор вав 4ерни връх :clap: :clap:
много сам доволен :mhihi:
и митко е добар ама е скапи4ко
borcata bc

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: на голямата вода
Кара: кот кара

Re: бургас сервиз

Мнение от zlati79 » 23 Ное 2009, 12:02

ходил съм и при Митко /смени ми клапан картерни газове/, ходил съм и при Апри- до Била Трапезица - смени ми тампони те с Powerflex, биалетка, и лагери с прахоуловители! Кво да Ви кажа-по добре нищо да не кажа с риск да не обидя?! Квто мога по-добре аз да си го оправя и сменя! Едва ли някой ще обърне необходимото внимание на моята кола, или ще я "трясне на конвейра" за да лапне кинтата а после......
ИзображениеИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: бургас сервиз

Мнение от barabqga » 24 Ное 2009, 19:12

zlati79 написа:ходил съм и при Митко /смени ми клапан картерни газове/, ходил съм и при Апри- до Била Трапезица - смени ми тампони те с Powerflex, биалетка, и лагери с прахоуловители! Кво да Ви кажа-по добре нищо да не кажа с риск да не обидя?! Квто мога по-добре аз да си го оправя и сменя! Едва ли някой ще обърне необходимото внимание на моята кола, или ще я "трясне на конвейра" за да лапне кинтата а после

за Митио БМВ-ТО ли става въпрос или е някой друг щото и аз съм 4увал добри отзиви за него

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 12.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: E60 530D
Мечтае да кара: м5
Детайли за колата: черна печка

Re: бургас сервиз

Мнение от kunaa » 13 Май 2012, 11:31

Колеги наистина Митака на пети километър според мен е най добрия за бургас. Но има много коли,които чакат и ако ви е спешно едва ли ще се уредите.Относно цените са доста но едвали са колкото оторизираните сервизи. Ако някой има нужда от услугите му да ми пише на л.с. Май се получи,като реклама но по добре колегите от Бургас да знаят къде да ходят от колкото да дават пари на некъдърници. :yes:
Алкохол ДА шофьорлък НЕ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 24.02.2010
Пол: Мъж
Кара: Бмв Е39 М47
Мечтае да кара: Ягуар

Re: бургас сервиз

Мнение от FragNatic » 30 Юни 2012, 0:33

В Бургас майстор не си мърда пръста ако няма да направи от Вас хххх лв. Дребните ремонти и диагностики ги правят т.н. лимонки. Като реално "майстора" не е запознат с проблема. За елементарна процедура минах през всички споменати от Вас "майстор"-и в града и пръснах около 1000 лв. за проблем който ми го решиха в нормален (не прехвален) сервиз за 80 лв с труд. Евала как дори без да види колата по обяснението ми веднага позна проблема от 1ви път. Жалко за майсторите! :no:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 19.07.2015
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E53 3.0 D

Re: бургас сервиз

Мнение от Dr_Solaris » 27 Юли 2015, 19:05

Колеги дайте моля координати на някой читав майстор в Бургас

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 13.12.2016

Re: бургас сервиз

Мнение от saketo » 02 Яну 2017, 23:09

Ако може да ми кажете някои сервиз в бургас че вече каде ли не съм не ходил и една шапка пари съм хвърлил и проблема си седи.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook