Къде продават оригинални крушки OSRAM

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 15 Дек 2004, 2:36

Я кажете верно за тоя Филипс къде :?: че след тая реклама...

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 15 Дек 2004, 9:30

Като гледам колко народ се събира дали да не направиме едан МАСОВА ПОКУПКА, аааааааа?

Дано пък тази да се осъществи. :mhihi:
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 15 Дек 2004, 11:01

За мене 2бр за дългите ако има. Е39 06/97 лошо че знам вида на цокъла

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 541
Регистриран на: 18.12.2002
Местоположение: Варна

Мнение от chefo » 15 Дек 2004, 13:50

Аз вчера смених едната къса (Н1) и на старата видях написано BOSCH Xenon Blue, една такава лилава, ама светлината не се различава много от обикновените халогенни (български, на Петрол нямаха други :( ). Някой чувал ли е за тях и знае ли им цената?

Сори, че отклоних темата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.03.2004
Местоположение: София

Мнение от Niky Georgiev » 16 Дек 2004, 9:46

TheBoss написа:Като гледам колко народ се събира дали да не направиме едан МАСОВА ПОКУПКА, аааааааа?

Дано пък тази да се осъществи. :mhihi:


Ако се прави масова покупка, аз съм вътре с 2 бр. H1 от Philips-ите който са вече толкова известни. Колко все пак струват?
Niky Georgiev

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 16 Дек 2004, 10:50

Philips- a ги има и при Валери на Оборище аз от там съм ги купил........цената е малко дебела, но си струва! Н7, комплект със две синкави крушки за габаритите(не син габарит ала GTI :D ) ми ги даде za 60 lv ако не се лъжа ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 18 Дек 2004, 9:02

Само габаритите от Вари 2000 - Bluevision без цокъл е 8лв... крушките са със синя бленда, но като ги светнеш светят бяло .. (жълтеят пак на фона на ксенона, но е по-добре от конвенционалните)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Мнение от Фидел Кастро » 18 Дек 2004, 20:02

:D Ужасно се извинявам за забавянето, ма гоня 80-те и съм склеротик явно. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Благодаря на gazzzar за рамото. Предполагам въпросният Валери е дистрибутор(но и от него може да се поиска отстъпка и ще я даде!!!). Цената на чифт Н4 +50% беше окло 29 лева(те се продават сама така). Местонахождението на магазина на вносителя е следното: в www.bgmaps.com търсите кръстовището на бул. "Данаил Николаев" и "проф Милко Бичев". Вдясно от тази улица в тютюнево е въпросният гараж, а магазинчето е в кооперацията, която се вижда отляво на улицата. Там е пълно с разни магазинчета за резервни части, но ще намерите въпросното - има и табела. Надявам се да се навият на отстъпка. Съжалявам, но не знам как да кача схемата. :lol: :lol:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 9.07.2004

+50% живот

Мнение от 5етко 5етицата » 20 Дек 2004, 10:02

Колеги,
В АутоBild имаше публикация за страните, където трябва да си с включени светлини и през деня.

Това "+50%" се отнася не за светлината като сила, а относно удължения живот на крушката!

Аз поне съм с такива и по-светло не ми стана...
Мерцедес е БМВ-то на пенсионера! http://www.blitz.bg/news/article/183677
BMW: "It's the impeccable choice for all who not only understand but care about what makes a good car great."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: +50% живот

Мнение от Фидел Кастро » 20 Дек 2004, 10:46

5етко 5етицата написа:Колеги,
В АутоBild имаше публикация за страните, където трябва да си с включени светлини и през деня.

Това "+50%" се отнася не за светлината като сила, а относно удължения живот на крушката!

Аз поне съм с такива и по-светло не ми стана...

Не е така Петко. На самата опаковка на Филипса има рисунка каква е разликата с обикновената. Светлината "бие" и осветява по-надалече.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 20 Дек 2004, 19:10

Я вижте тук :arrow: http://krushki.hit.bg/
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Мнение от Фидел Кастро » 20 Дек 2004, 23:08

bmwdriver написа:Я вижте тук :arrow: http://krushki.hit.bg/

Суперпич си и запален революционер. :bchug: :ok: :have one: Havana Club от най-доброто ми. :D :D :D
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 21 Дек 2004, 12:18

Не е съвсем по темата, но в последния брой на Автобилд има доста подробен тест на 20-на вида крушки с фар от новата Панда и е добър ориентир като се купуват тези доста важни части от колата, особено през зимата. А това + 50% го забравете - наистина става дума за удължен живот. Ако си спомням добре, вариациите в интензитета на осветеност са много малки. Освен това различните крушки имат различна далекобойност,което не трябва да се бърка с наситеността на осветената зона. Всички модели на Филипс и Осрам имаха много добра оценка, така че останалото е въпрос на цени, а от там и трайност на крушките. 8)
Never mistake motion for action...

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 24 Дек 2004, 17:37

Аз също ще се включа с 2 или с 4 крушки, ама кои ще изберем, че те май са много видове. :roll:

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 27 Дек 2004, 9:47

В практикер има сякакви крушки на Осрам +50% даже и Н3...

Дилян Пенчев
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook