Сервизи на Дару Кар извън София???

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Сервизи на Дару Кар извън София???

Мнение от Един » 10 Яну 2003, 10:33

Има ли такива, и ако да кой е най-близо до Козлодуй ?
Нашта минала през таван с Ровъра, слава богу нищо и няма, добре че е била с колан, ама бая тенекии са огънати. Най странното е, че стъклата до едно са здрави, а тавана е сплескан. Застрахователя казва, че ако ремонта е в Дару, плащат по фактура без проблем.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Re: Сервизи на Дару Кар извън София???

Мнение от LandShark » 10 Яну 2003, 12:22

Съжалявам да чуя за произшествието. Мисля че Дарукар имат сервиз в Плевен. Най-добре се обади на Дарукар в София на тел.(02) 9601623 и ги питай къде най-близо и какви са им координатите.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 10 Яну 2003, 14:14

Представителите оторизирани от Дару в провинцията нямат тенекеджийно. Единствено в Русе имало, но бил скъпчия (цитирам). Карай я в София.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Яну 2003, 16:20

BMW_POWER написа:Представителите оторизирани от Дару в провинцията нямат тенекеджийно. Единствено в Русе имало, но бил скъпчия (цитирам). Карай я в София.


Писах тема по въпроса и до колкото знам силно се разминава с ДаруКар!

Има в Плевен, но мисля, че нямат тенекеджийно наистина! Ходил съм там и едно хале където няма нито бояджийно, нито тенекеджийно... Освен ако работят с други хора отделно ... Има телефон и име на сервиза в Плевен, постнато в темата "Къде да не ходим" доколкото помня така я бях озаглавил?!
Качвай Ровъра на колесар и го закарай в София ...

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 11 Яну 2003, 20:00

Turturelo написа:Качвай Ровъра на колесар и го закарай в София ...

nikakyw kolesar - shte mi smuknat dwe-tri kozi. rovyra varvi i sam. Naj mnogo da sysipja prednite gumi dokato stigna do Sofia. Kakto i da e naj verojatno bashta mi shte se razpravja s remonta - vse pak si e negov.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 12 Яну 2003, 3:59

Кофти е да караш строшена кола на собствен ход.Не за друго ама да не ти извърти някой гаден номер и да не стигнеш до София.По-добре не рискувай.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 12 Яну 2003, 16:52

Един написа:nikakyw kolesar - shte mi smuknat dwe-tri kozi. rovyra varvi i sam. Naj mnogo da sysipja prednite gumi dokato stigna do Sofia. Kakto i da e naj verojatno bashta mi shte se razpravja s remonta - vse pak si e negov.


Толкова ли нямаш някой приятел с колесар да го закачите и да го закарате до София?! Като тръгнеш сам и се преебе колата по пътя така или иначе може да опреш до някой кожудер...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook