Предупреждение!!!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Предупреждение!!!

Мнение от Dimo » 10 Сеп 2004, 20:19

Препоръчвам ви да не ходите на един сервиз дето се намира на ул. Кирил и Методи, преди да пресече Сливница от ляво. Сервизът го държи един грък и пише Бош на него с изтъркан надпис, ама вътре какви некадърници бачкат не е изтина, направо ми попиляха нервите днес, затва предупреждавам, да не се прекарате и вие! Отидох за смяна на водна помпа, която им отне 4 часа (непрекъсната работа)!!! и ония изрод ми иска пари за работата колкото струва помпата, а аз му викам че нема да се разберем, фърлих му 30лв. и му казах, оплаквай се на който искаш, ама те чакам цял ден да смениш една водна помпа, изля ми всичкия антифриз от системата на земята щото немал в какво да го източи и освен тва с антифриза заля полвината двигател (ебати мърльото :evil: ) и после ми вика, ша се измие ама ти вземи ходи си купи нов антифриз и там ме одрусаха още 15 и ебати сервиза се оказа златен! При тва приятел ме праща, тоя дето ми прави колата, ама понеже бил зает вика, ходи там те ша ти я сложат, Е МЕРСИ, така ми го сложиха че ша ги псувам поне още 2 месеца :evil:
Така че моля ви ако някой ви прати там, не ходето за нищо на света освен ако нямате време и пари за губене! :cry:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook