Най качествена бензиностанция.

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Най качествена бензиностанция?

ОМВ
469
35%
Shell
157
12%
Petrol
84
6%
Лукойил
232
17%
EKO
285
21%
Опет (Еко май ги купи тях)
6
0%
Друга Бензиностанция
113
8%
 
Общо гласове : 1346
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Най качествена бензиностанция.

Мнение от acho.rs » 02 Дек 2016, 18:59

INTEGRALE написа:
kriso85 написа:Някой пробвал ли е G-drive дизела на Газпром.
Днес видях, че и те са пуснали по-скъп от стандартния дизел, като цената му на Черния кос беше 2.11 лв/л, като другите премиум дизели са по 2.25 лв/л.
В сайта им описанието е като на всички други "премиум" дизели - почиства дюзите, предпазва от корозия и т.н.

Тествах го..... Като че ли една идея по тиха работа от ромпетройла..... Но може и да е внушение. Определено не е зле

330ката през повечето време и сипвам Гдрайв А100Н и ми се струва доста добър бензин - с картата(чип) им за отстъка идва на цената на А95 от други омрели бензиностанции. Сега ще пробвам Гдрайв Дизел на парахода. Лошото е че жената напълни догоре с обикновена нафта и ще чакам 1000км да заредя от Газпром.
Друго което ми харесва в тази бензиностганция е че остътпка си еднаква винаги - не както големите вериги по празници да отменят отстъките :evil:
Отделно цените на дребни продукти са мнооого по-евтини, чипа им ти дава до 15% отстъки от пошибалки... В един момент започва да дразни като пътуваш ( а аз все по нощите пътвуам) и седнеш в някое крайпътно ОМВ за 2 кафета с вода и 2 сандвича да даваш 20лв .

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 3.09.2016
Местоположение: Shumen/Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 318i

Re: Най качествена бензиностанция.

Мнение от sonaki » 13 Дек 2016, 20:31

От както има VM Petroleum само там сипвам бензин и съм доволен, на газ съм, но карам и по малко на бензин, нямам забележки и разлика в поведението на колата. Газ рядко съм зареждал от там понеже в моя град няма все още, но в Русе като пълних газ има хубаво налягане.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Най качествена бензиностанция.

Мнение от kriso85 » 23 Дек 2016, 14:25

Изразходвах почти 2 резервоара от новия дизел на петрол - "грийн форс" и впечатленията ми са следните - разход идентичен като този с Ви-пауър на шел и ромпетролския ефикс, вървежът е същия, няма проблем и при минусувите температури сутрин. Реално съм доволен, цената му е малко по-ниска от тази на премиум дизелите на другите вериги поне в София около моя маршрут, а и е единствения дизел, на който казват каква добавка са му сложили, останалите са "специални".
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Най качествена бензиностанция.

Мнение от (bubsa) » 23 Дек 2016, 14:30

Да споделя и аз малко неволи.
Бях заклет фен на Шел дълги години до последните два резервоара :confused: Хем сипвам само от скъпите им горива предимно на 2 бензиностанции.Колата взе да пуши и да не пали като хората.Смених части за не малко пари докато не реших да заредя на Еко.Сипах Авио дизел и колата стана неузнаваема.
Повече на шел и до тоалетна няма да спирам :nono:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Най качествена бензиностанция.

Мнение от Dirty M5 driveR » 25 Дек 2016, 13:48

На Шел като че ли поразвалиха малко горивата.
Иначе за VM petrolium.... Аз тотално се отказах от бензина, след като ми вдигна веднъж 2, втория път 1 литър над нормалния разход. Един познат пък кара дизелов бус и също докладва висок разход. Последните няколко зареждания на Бенита в Русе с обикновен 95 и разхода си е в норма. Някои ми казват "Кво значение има, като цената на Марешки е по-ниска?" Еми за мен има - щом мотора почва да харчи повече значи горивото не е толкова качествено, или знам ли...

Весела Коледа на всички! Живи и здрави и само хубави моменти с любимите хора и с люБИМИТЕ като цяло. :mhihi:

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook