Баланс на гумите

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Кара: BMW E90
Детайли за колата: Sedan, M57/T2

Re: Баланс на гумите

Мнение от Todor Borisov » 11 Окт 2017, 21:17

Здравейте, колеги,

Аз също имах възможността да се възползвам от услугите на Иван.
За него разбрах от тази тема и директно си качих зимния комплект гуми и газ към Младост 3.
Споделям, че съм много доволен от извършената услуга, човека си разбира от работата и обяснява внимателно.
Дори на следващия ден му закарах още един комплект от летни гуми.
Машините с които работи са Hunter ROAD FORCE, с опция за динамичен баланс, и лазерно сканиране.
При самия баланс когато гумата се върти се притиска с барабан и усилие от 560кг. така ми обясни :)
Работно време след 12:00.

Препоръчвам го, ще останете доволни!

Поздрави,

Д-р Хаос
Аватар
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Баланс на гумите

Мнение от cww » 26 Окт 2017, 19:08

Предвид позитивните мнения на колегите, реших да се възползвам от услугите на Иван и останах много впечатлен.
Не успя да разреши нацяло проблема ми (крива гума няма как да се оправи), но поправи множество чужди грешки - калпаво монтирани чисто нови гуми, барабар с крива джанта.
Изключително педантичен човек, с внимание към детайла. Обяснява много подробно и екзактно. Говорихме си близо два часа.
Hunter машината му е извънземна или поне за моите разбирания, за първи път виждам нещо подобно:
Изображение

Sent from my iPhone using Tapatalk
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: димяща проходима катафалка
Детайли за колата: now "08 e61 530xd
ex "07 е91 330xd

Re: Баланс на гумите

Мнение от antonpau » 16 Яну 2018, 9:46

+1 и от мен за Ванката, човекът е ненормално педантичен за географските ни ширини :mhihi: И на мен ми оправи калпаво балансираните гуми (всичките бяха с големи отклонения) и две криви джанти (едната всъщност беше уж "оправена" скоро :banghead: ) за 140 кинта, което предвид машините му и това, че отдели два часа и кусур да се занимава/оптимизира/мие и т.н., си е съвсем нормално за мен. Поне сега съм абсолютно сигурен, че досега никъде никой никога на никоя кола не ми е изправял джанти или балансирал гумите като хората :ok: Аааа, и че на никоя автомивка досега не са ми мили джантите като хората :twisted:
П.С. Да му се звъни след 12 на обед, че е с малко странен режим на спане :yes:

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ