ВАЖНО !!!!!!!!!!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 16 Яну 2008, 9:42

Да бе карайте както искате, статистиката и дреме на оная работа (над 1000 загинали на пътя през 2007-ма), докато карате като кретени сте в списъка и за прибиране, звучи гадно, но е факт.
Или ще се научим да караме нормално или ще мрем, тва е!

Engi, евала за темата, едва ли ще се впечатлят стотици, но и един да реши да кара по внимателно ще е успех и ще си е заслужавало!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 618
Регистриран на: 28.07.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Табуретка със спортно окачване...
Мечтае да кара: Фотьойл
Детайли за колата: БМВ e46, M54B25

Мнение от indianeca » 16 Яну 2008, 10:04

Така е, когато карате внимавайте и не правете глупости! Последствията понякога може да са фатални и необратими!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 2.08.2005
Местоположение: sofia

Мнение от mk4 » 17 Яну 2008, 12:23

Приятели, неможе всеки ден по новините да има адски катастрофи и по 3ма 4ма умрели :idea:
Внимателно и безаварийно ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 342
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Временно на планетата, жител на ЕU
Пол: Мъж
Кара: 330xdА
Детайли за колата: Става все още.

Мнение от ангелски » 19 Яну 2008, 18:03

И от мен нещо.За да сме добри на пътя започнете със спирането пред пешеходните пътеки,не мислете за загубеното време,направете другите учасници на пътя щастливи,мислете позитивно и бъдете мъжкари-дженталмени.Не се впрягаите на разни КАРУЦАРИ и ПОМИЯРСКИ СЕРСЕМИ,ако искат да се доказват като некадърни шофьори в града или извън него,просто го поканете на Божурище или нещо подобно и му смачкайте самочуствието.ТАКА ЩЕ МУ ДОКАЖЕТЕ,ЦЕ ДА КАРАШ BMW ТРЯБВА ПРЕДИ ВСИЧКО ДА СИ ПИЧ ОТ ВСЯКАДЕ. :lalala:
Ако имаш проблем, не трябва да се безпокоиш. Вариантите са два:
Или намираш начин да го решиш, без да се нервираш, или просто той не е по твоите възможности и няма защо да се ядосваш.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 16.01.2008

Мнение от Spinners » 20 Яну 2008, 10:11

ееее стига бе хора това беше гадно газето си мислеше че е безсмъртен ама и Дънкан Маклауд не би оцелял след това размазване

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 9.01.2004
Местоположение: Sofia-Drujba-2

Мнение от Reportera » 20 Яну 2008, 11:01

Потресен съм......това трябва доста хора от форума да му обърнат внимание..... :shock: :shock: :shock:
meto'o написа:Хората са го казали, путката е не женски полов орган а тип мъжки характер :idea:

поздрави

Изображение
Продавам шофъорско огледало за Опел Вектра

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 475
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Кара: е34
Мечтае да кара: е32

с

Мнение от BeXTMaN » 22 Яну 2008, 19:38

http://s78.photobucket.com/albums/j104/ ... edmess.flv
карайте внимателно :winky:

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Мнение от Engi » 24 Яну 2008, 0:08

почнах да ъпгрейд-вам темата, добавих още два сайт-а, на които трябва да им се обърне внимание.
Изображение

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 9.01.2004
Местоположение: Sofia-Drujba-2

Мнение от Reportera » 24 Яну 2008, 9:47

Точно порати третия линк не си взех мотор...май няма и да си взема.. :shock: :shock: :shock:
meto'o написа:Хората са го казали, путката е не женски полов орган а тип мъжки характер :idea:

поздрави

Изображение
Продавам шофъорско огледало за Опел Вектра

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

Мнение от stozashto » 26 Яну 2008, 2:01

Engi написа:иска ми се ВСЕКИ път, когато решите да давате газ, да се тест-вате по улиците на града и да предприемате каквито и да е смели ходове зад волана, да се сещате за това:

http://fishki.net/commentall.php?id=23911

и второ, но не и по значимост:
http://s78.photobucket.com/albums/j104/ ... edmess.flv

и още....
http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

изгледайте много внимателно клипчетата, за да видите как се мре!

за пореден път отбелязвам, че БМВ Клуб България НЕ толерира нарушаването на правилника за движение по пътищата, безрасъдното шофиране и необмислените действия.



п.с.: нека темата поседи няколко дни важна, за да могат всички да я прегледат и после ще я дел-нем.


ангелски написа:И от мен нещо.За да сме добри на пътя започнете със спирането пред пешеходните пътеки,не мислете за загубеното време,направете другите учасници на пътя щастливи,мислете позитивно и бъдете мъжкари-дженталмени.Не се впрягаите на разни КАРУЦАРИ и ПОМИЯРСКИ СЕРСЕМИ,ако искат да се доказват като некадърни шофьори в града или извън него,просто го поканете на Божурище или нещо подобно и му смачкайте самочуствието.ТАКА ЩЕ МУ ДОКАЖЕТЕ,ЦЕ ДА КАРАШ BMW ТРЯБВА ПРЕДИ ВСИЧКО ДА СИ ПИЧ ОТ ВСЯКАДЕ. :lalala:


Тази сутрин около 7:10ч. видях с очите си как една кола буквално помете една жена... жената пресичаше на абсолютно зелено и на пешеходна пътека тип "зебра"( ако последното впечатлява някого изобщо), а колата премина на абсолютно червено с висока скорост...жената се претъркули няколко пъти и остана да лежи на асфалта... каквото и да е станало после, два живота, най-малко, няма вече да са същите, а единият е възможно и да не продължава... през целия ден пред очите ми беше лежащата на улицата жена и ми се искаше да крещя... :cry: :cry: :cry:

Пожелавам да не се случва нито на мен, нито на близките ми, нито на познати, нито на непознати...
ДА НЕ СЕ СЛУЧВА НА НИКОГО!!!

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 29 Яну 2008, 16:35

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 30 Яну 2008, 1:00

днес и в нашия край ПАК имаше една размазана Е90ка .. с 100++++ пичовете от някъде Пловдивско изпреварват и го засича Вектра и като и даде един удар отзад та човека с Вектрата с чупени прешлени .. а БМВто ги спасило щот ново и с айрбеци ...

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 9.10.2007
Местоположение: София, жк. Изток
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW M? :)

Мнение от 320i_coupe » 30 Яну 2008, 2:22

X-citer написа:http://www.trud.ru/freport/080128.php?jpg=1



не не не не не не защоооооо трябава ми причиняваш това!

Нямам думи

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 9.01.2004
Местоположение: Sofia-Drujba-2

Мнение от Reportera » 01 Фев 2008, 9:05

X-citer написа:http://www.trud.ru/freport/080128.php?jpg=1


Бате....това е покъртително........
meto'o написа:Хората са го казали, путката е не женски полов орган а тип мъжки характер :idea:

поздрави

Изображение
Продавам шофъорско огледало за Опел Вектра

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 01 Фев 2008, 19:34

e тва с камшика нищо не се виде само прах кво е станало
ИзображениеИзображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook