ВАЖНО !!!!!!!!!!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 22.05.2008
Местоположение: софия

Мнение от joreto_13 » 30 Авг 2008, 14:58

Ето това е положението в София:
http://www.maxtv.bg/bg/watch:8937
http://www.maxtv.bg/bg/watch:8936

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 3.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw 316 84г. м10б18
Мечтае да кара: на рали съзтезание :)

Мнение от cargo22 » 14 Сеп 2008, 2:16

Карайте разумно и дано има покрай вас някой с достатъчно сполучлив опит да ви отвори очите как се кара нормално ,бързо и безопасно.И най вече преди да дадете на някой пешеходец или друг предимство на пътя, си погледнете в огледалата дали тези след вас ви следят мисълта.

Инциденти винаги стават целта е да се ограничат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 16.09.2008
Местоположение: София/Ботевград/Norway
Пол: Мъж
Кара: всеки ден

Мнение от peshopetrov » 26 Окт 2008, 14:55

много е страшно по нашите улици :( :( :( , според мен основната вина е в това че всеки си мисли на него няма да се случи (4е са късметлий) и заради това действат така безрасъдно :help: :help: :help:

Шами
Аватар
Мнения: 1121
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: София Княжево СИТИ :)
Пол: Мъж
Кара: с 240 бавно из града
Мечтае да кара: Е36 с V10....
Детайли за колата: Много бързо V10

Мнение от _BmW_™ » 26 Окт 2008, 21:50

:cry: :cry: :cry: :cry: :confused: :confused: :confused:
Момчета не правете глупости !!
http://www.autoplanet1.com/index.php?ca ... =5&id=3740

13 октомври 2008 г. е обявен за Европейски ден на пътната безопасност

http://www.autoplanet1.com/index.php?ca ... =5&id=3633
///M
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 21.10.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: e 36 318i
Мечтае да кара: e 46 330 xd

шофирането не е игра

Мнение от vikis82 » 27 Окт 2008, 16:32

Ужасно е всеки ден да загиват хора заради безрасъдството на други................Карайте разумно!!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 16.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Квото намери

Мнение от kalobrana » 29 Окт 2008, 22:50

Който има повече в главата от колкото под капака няма нужда да гледа клиповете
Бирата е доказателство че Бог съществува!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 711
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: смръщена,четириока,двуврата мръсница,с вечно недоволен изруд под капака,влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска,тясна и неудобна вътре...JUST E30

Мнение от Александър Георгиев » 10 Ное 2008, 14:48

...
Последна промяна Александър Георгиев на 18 Дек 2012, 0:45, променена общо 1 път
смръщена,четириока,двуврата мръсница,с вечно недоволен изруд под капака,влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска,тясна и неудобна вътре...JUST E30



Явор написа:толко ли е трудно да се отвори българското и после немското мобиле....тук във форума освен скрап и такива купени миналата година за 500 и след това с хвърлено м50 с лопатата в коша,бракувано или с каспичански номера през 9 договора,едва ли ще попадне за тея пари :winky: иначе успех :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 10.12.2008

Мнение от BMW32O150 » 10 Дек 2008, 17:00

аз подкрепям темата,много е важно да се мисли!Всиако неправилно дествие има сериозни последствиа.Не се оставяите адреналина да ви обърква мисленето!
ymnata i vse v diasno!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: Столично
Пол: Мъж
Кара: 525 ТДС

Мнение от vaaseetoo » 18 Дек 2008, 15:37

направо съм шокиран!!! Дали ще стигнеш половин час по-рано не знам дали има толкова голямо значение1 по-добре да тръгнеш по рано от колкото да караш безразсъдно и застрашаваш не само твоя живот но и на другите участници в движението!!!!
Самото бързо каране не води до хубави неща освен до повдигане на адреналина!!! Ако караме бързо се натоварваме повече и имаме много рискови ситуаций при изпреварване което е стрес но-това са други теми да не задълбочаваме!
И аз карах бързо и безотговорно, но напоследък нещо съм се замислям преди да настъпя газта!!! дано всички се замислят върху темата и да са по-разумни зад волана !!!!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Мнение от acer » 05 Яну 2009, 1:33

Комплекси, анархия и резултата е налице. :(
Живота е уникален, а ние тъпите диваци от балкана си избиваме комплексите на пътищата. Призовавам ви бъдете по-толерантни, по-спокойни. Предлагам на уплравляващите този форум, вместо да лепкат реклами горе да сложат някаква снимка с призование за по-разумно шофиране, много хора влизат в тоя форум, много ще я видят. Може да е няква гифка със сменящи се катострофи и т.н, нека, ако ще да действа депресиращо, да се набива в главите на потребителите, че живота свършва за секунди.

Одеве един приятел тъпо се хили как баща му бил пиян и блъснал няква кола и избягал, а полицията не го намерила... На магистралата преди 2 дена видях един как прелетя над мен с над 300 100%!!! и някъв като го засече, не знам как не го отнесе, по някво чудо успя да спре... Усещам, че почвам да ставам фен на volvo...
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Мнение от belial » 13 Яну 2009, 22:32

едва ли има някой който да не се замисли след като гледа тези клипчета и снимки, но колко от хората си ги спомнят като застанат зад волана. и аз си казвах "това на мен не може да ми се случи" винаги се разминавах на косъм, ама късмета не е безкраен. слава Богу че съм невредим за разлика от колата, но ламарините се изправят докато човешкия живот не.
кой ли не иска да си вдигне адреналина с висока скорост, но поне нека го прави сам и като няма други коли на пътя. по добре да закъснея с 5 часа отколкото да подраня с 50 години.
бзопасно шофиране на всички!!! и имайте винаги икона в колата ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Мнение от belial » 13 Яну 2009, 22:35

причината за 90% от катастрофите е в чипа на управлението пред волана, така че мислете му :confused:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Жена
Кара: всички да се усмихват :)
Мечтае да кара: самолет

Мнение от ruseva » 14 Яну 2009, 12:22

Важното е да ви стане ясно , че не градските улици са местата където можете да покажете уменията и възможностите на колата си ! Има си специални места и събори...т.н.
Заради несъобразена скорост.. и шофьор с фалшива книжка си отиде приятелката ми.. :!: :bcry:
И защо трябва да се случи нещо такова с някой наш близък човек , за да осъзнаем , аджаба , че трябва да мислим докато караме... !
КАРАЙТЕ И ПАЗЕТЕ ДРУГИТЕ И СЕБЕ СИ !
Изображение

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 13.07.2008
Местоположение: Русеееее

Мнение от Silver320 » 22 Яну 2009, 15:49

Не застрашавайте живота на другите ! Като не ви пука за вашият живот варете на някои полигон и се засилете с 300 ако искате към някой дърво но не правете това по пътищата :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 22.11.2007
Местоположение: Варна

Мнение от BMW_TO » 31 Яну 2009, 15:43

Ужас !!! Ужас !!! Ужас !!!

Хваща ме страх да си карам легена като гледам такива работи !
Според мен тази тема трябва да седи винаги на първо място и то не само в нашия клуб, а във всички !

Хора, не позволявайте вашият автомобил да стане вашия ковчег !!!

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook