ВАЖНО !!!!!!!!!!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 3.03.2008
Местоположение: Бъкстон
Пол: Мъж

Мнение от Pepinho » 09 Май 2008, 19:18

Браво за темата, мисля че постоянно трябва да се набляга на темата за безрасъдното шофиране и смъртта на пътищата !!! Евала Енджи ! ТРЯБВА ДА ШОФИРАМЕ РАЗУМНО И ВИНАГИ МИСЛИМ ПРЕДИ ВСЯКО СВОЕ ДЕЙСТВИЕ КОГАТО СМЕ ЗАД ВОЛАНА! Пазете себе си и другите ... и се пазете от другите ! СТИГНЕТЕ ЖИВИ!
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.04.2008

Мнение от aiso » 18 Май 2008, 14:47

много брутално

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 66
Регистриран на: 23.09.2006
Местоположение: СОФИЯ

Re: НЕ Е НИКАК СЛОЖНО...

Мнение от donbazil » 20 Май 2008, 14:23

hippo524 написа:Внимавайте и с мотористите, които вече започват да щъкат насам-натам.


Българските шофьори нямаме култура на шофиране и особенно да се оглеждаме в огледалата за "донорите на органи", за които 120 км/ч градско са нищо. :!:
Истината е в дизела
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 16 Юни 2008, 0:12

:confused:

п.с. друго немога да кажа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: НЕ Е НИКАК СЛОЖНО...

Мнение от XaMaB » 16 Юни 2008, 17:17

donbazil написа:Българските шофьори нямаме култура на шофиране :!:

С това съм съгласен

donbazil написа:...особенно да се оглеждаме в огледалата за "донорите на органи", за които 120 км/ч градско са нищо. :!:


Ама някъде пишеше, че в града се карало до 50 км/ч и това звучи малко като караш с 150 на магистралата да не припарваш до лявата лента, че може някой да си е изкарал бричката и да кара с 300. И едните и другите да си преценяват възможностите като прекаляват със скоростите.
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 22.05.2008
Местоположение: софия

Мнение от joreto_13 » 16 Юни 2008, 18:58


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

...

Мнение от 6efovete » 02 Юли 2008, 23:02

темата наистина е важна и дано да я видят повече хора... дано да намалеят тези неща по пътищата, че вече стана много наистина.. сума народ измряха от простотия.. преди седмица някви келеши с една народан кола "голф" за малко да пометат пешеходна пътека с 10 човека.. по сред бял ден.. това е простотията .. нито има акъл нито има кола нормална за скорости/////

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Оффия
Пол: Мъж

Мнение от gugichamp » 13 Юли 2008, 2:31

ще намалеят друг път!всеки се мисли за безсмъртен,нали ги гледам по цял ден!колко тея дет идват на власт спират да крадат толкова и тея недоклатени,комплексирани селяци ще спрат да карат като идиоти! :evil: купил си некъв кенев и се засилва със 100+ по улиците,не спазва сфетофари,знаци,предимство,а даже и жена си с дете вози...Най лошото е,че и ти дето си се возиш "яваш-яваш" щото ти е кеф да си цъкаш с 40-50,да си слушаш музика го отнасяш...
НЯМАМ ДУМИ!!!
от свинята лебед не става...

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 22.05.2008
Местоположение: софия

Мнение от joreto_13 » 27 Юли 2008, 10:48

Нещо му става на народа карам си аз по нормална улица със 60 ясно е че ограничението е 50 беше и събота и там няма пешеходни зони та когато няма движение може малко повече ма не да се отнесеш та карам аз със 60 и съм в дясно и тия от ляво ме минават се едно съм с 60 ма на магистралата при което се намира даже и такъв че да ми свирка и дами вика да не съм се влачел :shock: викам си мама му стара кво става с тия хора его и вчера на едно кръстовище си карам зад реиса ма точно щото той си кара бавно а аз не бързах при което докато завивам и съм си зад рейса и по никакъв начин не показвам желание да го задминавам някъФ пич дето нито е зад мене нито е в платното в ляво от мене почна да ми свирка и да ме юрка :evil: :evil: а отстрани има две ленти и са си свободни просто всеки ден се изумявям то аз за тва карам сам събота и неделя ушкем да ми е спокойно ма не ми е нещо нещата просто не трябва да са така ма за жалост няма да се променят!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Dinslaken,Germany,BT.BG
Пол: Мъж
Кара: Каквото набара
Мечтае да кара: БМВтурбо
Детайли за колата: Да, неми вярваш но е така BMW–то е наи бързата кола !!!

Мнение от *BMWocb » 09 Авг 2008, 15:20

нямам думи :drinking: :driving: неее :smoke: :weed: :driving: яяяяяя за кво да пием и да караме като можи да пушим и да летим

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 09 Авг 2008, 16:28

*BMWocb написа:нямам думи :drinking: :driving: неее :smoke: :weed: :driving: яяяяяя за кво да пием и да караме като можи да пушим и да летим
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1957
Регистриран на: 7.04.2008
Местоположение: ВТ
Пол: Мъж
Кара: E30 Е38
Детайли за колата: Не бие много на очи

Мнение от Transportera » 09 Авг 2008, 20:20

ШОФИРАНЕТО НЕ Е ИГРА!!! :|
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Dinslaken,Germany,BT.BG
Пол: Мъж
Кара: Каквото набара
Мечтае да кара: БМВтурбо
Детайли за колата: Да, неми вярваш но е така BMW–то е наи бързата кола !!!

Мнение от *BMWocb » 10 Авг 2008, 2:58

Transportera написа:ШОФИРАНЕТО НЕ Е ИГРА!!! :|
много сам сагласен с теб , познавам доста мом4ета дето си мислят 4е няма кво да стани но уви :help: секунда невнимание цял живот страдание

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Мнение от Louis » 10 Авг 2008, 11:24

*BMWocb написа:за кво да пием и да караме като можи да пушим и да летим

Изображение :mhihi:
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Мнение от nakoone » 26 Авг 2008, 8:45

Клипчетата къртят(ужасни са) но са поучителни.Нека темата да стои но не съм сигурен че много хора ще си вземат поука.Ето това е по лошото.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook