sigoren sam 4e 6e vi izkefi

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

The White Power
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 1.08.2002
Местоположение: Sofia

sigoren sam 4e 6e vi izkefi

Мнение от sid » 08 Авг 2002, 22:09

Tova e BMW-R75 ,po izvesten v Bulgaria kato "ROMEL" .Li4no Adolf Hitler poru4va na zavoda da izmisliat mototciklet,koito da varvi ednakvo dobre po normalni puti6ta i prese4eni mestnosti,da bude mnogo zdrav,i da izdurja na vsiakakvi meterologi4ni uslovia.I taka prez 1939 BMW suzdava 4udovi6teto R-75,750 kubi4eski sm., 4 burzi i 4 bavni skorosti s kardan kum ko6a, Blagodarenie na nego ,Fiurera stupva na 3 kontinenta.Ob6to proizvedeni broiiki 16000.Kakto kazva edin moi priatel "Kakvoto e suzdal Fiurera ,go e suzdal zavinagi".

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::sigoren sam 4e 6e vi izkefi

Мнение от Роската » 09 Авг 2002, 13:50

O , MIGHTY MACHINE!

Е гати и перфектното чудовище!

Според запознати Honda специалисти,германеца можел да бие Японеца само по композитори.

А ДАЛИ Е ТАКА-пееше едно време Васко Кеца?
Били сме плагиатствали от джапанките.Добре ,че беше швабата да ви даде алгоритъма на работа , на бензиновия и дизеловия мотор.

Интересното за тази машина е ,че когато е била създадена , дръпнатите още не са можели да си измият ориза от калта. И технологията им е стигала до перфектно бичене на клечки за хранене.

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook