За недоволните в Пловдив

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

За недоволните в Пловдив

Мнение от Роската » 30 Юли 2002, 0:46

Понеже има някакви обвинения към моя милост (конкретно от Милко Печатара,Момчето с неона), че не сме (аз и Иван) направили достатъчно за популяризиране на срещата в Пловдив ето и някой аргументи в наша полза:
1.През двете седмици до срещата на мен ми се скъса г...за да обикалям и да обяснявам кога,как и къде.И на човечетата с които успях да се срещна казах да предават нататък.
2.Тогава на вас с Роберт неви знаех даже телефоните.
3.На по предишното гостуване на Пловдивската група в София бяхте предупредени, но вие предпочетохте да идете на ралито в Боровец.
4.Поради това , че единствената връзка с клуба е нета,купете си РС-та или минавайте поне веднъж седмично през някоя зала и следете уговорките за сбирките на ентусиастите,елементарно нали!
5.Всички опити да си правим сбирки на местна почва пропадат.Явно не всички искат да споделят удоволствието и знанията си с другите.
6.Нямам никаква официална ауторизация от БМВ Клуб България да разгласявам и организирам мероприятията провеждани от клуба.Аз самият още не съм член и не раздавам членски книжки.С въпроси по тази тема се обръщаите към членове на клуба ,ако благоволите идвате на срещите , не към мен.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от DA WOLF » 30 Юли 2002, 2:40

Roska ne se kosi, koito e fen shte si nameri nachin da se osvedomiava za sreshtite. Ako sa maniaci kat nas ne ti triabva da gi obikaliash - a te tebe da tarsiat do dupka i da se informirat....

DaWolf
'91 E30 318is '83 E28 520iA

pe4atara
Аватар

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от pe4atara » 01 Авг 2002, 2:20

Роска виждам че на морето ти е липсвало много PC-то тъй като бая си пописал тия дни,но както виждам си наваксъл и за другото море {с писането} .Няма да иэтъквам мои аргументи а само ще опонирам твоите.
1.Тъй като ти самия предлагаш смяна на датата на срещата - да се измени понеже било горещо,човечетата като{MILKO-NEONA,SASHO i ROBERT}били по морета,балкани и т.н.-Та се замислих Ти докато си обикалял 2 седмици и ти се е късал г... ние къде сме били-явно спадаме към {и т.н.}.
2.Ние живеем на "500м".един от друг-така че не е основателна причината за телефоните.Аз не бях с вас в София когато катастрофирахте,но не разбрах за това по телефона-нали? - {Дано повече NEVER да не ви се налага да идвате по такъв повод до нас}-{както и на мен при вас}.
3.За това са си виновни самите организатори-Те трябва да имат в предвид такива мероприятия с такъв мащаб,като RALLY,FORMULA,мачове за КЕШ и т.н.-пък и честно казано имаше бая BMWта на Боровец-сигорно повече отколкото на срещата.
4.Знаете много добре,че и на САШО и на РОБЕРТ BMWтата са на лизинг-из поради тази причина нямат PC-А мойто PC е в Ст.Загора.Изхождайки от датата на регистрацията ни като {ЕНТУСИАСТИ}в този сайт,и датата на "1вия NATIONAL" събор,е логично да се мисли че ние знаем за този сайт след датата на събора-елементарно нали?
5.Колкото до збирките трябва да вземем в лредвид естеството ни на работа {и тримата сме ПЕЧАТАРИ-работим по 12ч.-няма Събота,няма Неделя} и въпреки всичко сме идвали на Първенец директно след нощна смяна-така,че,ако има подобни збирки то ние "FOREVER TO BE FOR".
6.Не е необходимо да имаш някаква "ауторизация" {бре каква дума-за моя беден речник,това си е направо чуждица }from BMW да "разгласяваш" за такива мероприятия - достатъчно е само да ги споделиш с нас-разбира се ако имаш "възможност".
Колкото до членството в клуба ние също не сме роби на тази идея,защото нито имам стикер на стъклото,нито шапка ала МОНТОЯ а пък камо ли да си пазарувам с 10% отстъпка от ДАРУ КАР.

убий нъ убичъми тъ
MILKO ROBERT and SASHO

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от Любо Мегов » 01 Авг 2002, 8:39

Kakto kaza Da Wolf na Roskata koito si e fen ste nameri nacin da se uvedomiava.

Otnosno clenstwoto v cluba se podava molba koiato se ODOBRIAVA ot upravitelnia suvet i se podlaga na glasuvane, no sled literaturni izblici kato "nacio-analen BMW subor" v edin posting , koito toku sto iztrih, ne mislia ce ste budete prieti v cluba dori pri zelanie !!!!


TAKA CE MERETE SI PRIKAZKITE PLEASE !!!!



Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

pe4atara
Аватар

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от pe4atara » 02 Авг 2002, 0:30

Най малко съм предполагал,че ще ми наложите "ЦЕНЗУРА"-Къде остана свободата на словото?
Явно "ЕНТУСИАСТИТЕ" от провинцията нямат право на мнение-или за София (или добро или нищо).
Колкото до (нациоанален)-можеше да го пишем за правописна грешка-все пак човешко е да се греши вж."literaturni iznlici"
Казват,че спора водел до консесус!
Ако ме изтрийте пак-то значи,че сте го "постигнали" и мненията на останалата(провинциална аудиториа) стават безпредметни.
Искам да обърна внимание и някой друг да не бъде подведен като мен неправомерно!!
Идете на "BMW Клуб България-За членството" и прочетете последните 2 изречения (под изречението с червените букви) на LandShark и ми го преведете,защото Аз неможах да го асемилирам.



pe4atara

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от LandShark » 02 Авг 2002, 8:21

Момчета,

защо се карате?? Защо трябва да се заяждаме за щяло и нещяло и само да си разваляме настроението. Умолявам ви, нека и едната и другата страна се помирят, признаят си грешките и си простят. Станалото станало, вярвам никой не е действал с лош умисъл.

За мен клуба е и наистина трябва да е отворен за всички истински ентусиасти, пак дори и все още да не са станали притежатели на любимите автомобили.

Още веднъж ви призовавам към повече търпимост!

Изображение
LandShark
'89 "316"
;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от hell's angel » 02 Авг 2002, 12:33

Печатар не ме интересуват комплексите ти на тема провинция. Хората са ти казали че има събор оттам нататък проблема си е твой.
Пък нали си печатар трябва да знаеш правописа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от Любо Мегов » 02 Авг 2002, 14:23

NE TRIABVASE DA TRIA TOVA MNENIE DA VIDIAT HORATA PRAVOPISNA FRESKA: S TIRE, V KAVICKI ABE BEZ DA ISKA COVEKA NAPISAL "NACIO-ANALEN" ...

tuk censurata se sustoi v tova ce ne mozes da obizdas koito i kakvoto ti skimne
v slucaia purvia ni nacionalen subor
ako produlzavas s obidite ste te tria bez preduprezdenie

ASEMILIRAM - ASIMILIRAM !!!!!

MEZDU DRUGOTO MNOGO ISKAM DA VIDIA TVOITA KOLA, NOSIAT SE SLUHOVE CE E STRASNA BEGACKA I NAPRAVO STE ME SKUSA NA START...
;) ;)

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

pe4atara
Аватар

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от pe4atara » 02 Авг 2002, 23:23

MegOFF виждам,че пак ме чипкаш с хладка вода,но този път ще сваля топката на земята и ще взема страната на LandShark.
Колата наистина ми е слабото място,но ще го преглътна за да не обременяваме останалите ЕНТУСИАСТИ с нашите словестни атаки.
Ще ти кажа само едно (за другото си отвори пощата)
Карам BMWта от 4г.-виждал съм всякъкви модели и разбрах едно:
Всяко BMW се различава от другото по своята "УНИКАЛНОСТ" т.е. Твойто може да е гякано с FULL EXTRI,но все ще ти липсва нещо,което да не кажа моето,но другото го има.

А сега в кръга на МАЙТАПА!!!
Утре 04.08 ви каня на нашия 1 ПРОВИНЦИАЛЕН СЪБОР
Часът и мястото на срещата са известни-летището на с.ПЪРВЕНЕЦ към обед. ЗАПОВЯДАЙТЕ!!
!!!"AGAIN EXCUSE ME"!!!
pe4atara

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от Роската » 02 Авг 2002, 23:47

Да бе, стига сме се яли.Имам чувството , че ако във форума не влизат Мерцедесаджий и фенове на малки бегачки с който да се гаврим започваме , да се заяждаме един с друг.

pe4atara
Аватар

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от pe4atara » 03 Авг 2002, 0:07

Ти явно бъркаш печатарството със стенографията.
Ще си позволя един твой цитат"Спокойно БаткOFF топлата вода са я измислили много преди теб" т.е.
Като не те интерисуват мойте провинциални комплекси-не ставай съпричастен с тях.

pe4atara

pe4atara
Аватар

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от pe4atara » 03 Авг 2002, 0:16

Според мен Роската и LandShark сложиха точка на този спор.
Може да затворите тази тема и да изчакаме следващата сбирка-живот и здраве!!!

pe4atara

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::За недоволните в Пловдив

Мнение от Любо Мегов » 03 Авг 2002, 17:18

peace people !!

:) :)

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook