Защо така бе колеги

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Защо така бе колеги

Мнение от Venelin1111 » 11 Юли 2019, 8:40

Още някой ще напише ли на къде и как е трябвало да маневрира? Педе**ите дето махнаха полигона когато се карат шофьорски курсове , мантелитета на човек и безхаберието водят до тук тоя индивид да чупи....Потърпевшия да пусне жалба е полицията с/у вандала, ама ако има каско ще го мине като инцидент на паркинга ...освен ако не предостави записа на застрахователя и да му се *б* майката на селяка вандал. И после ни еб*ат , че сме вандали с БМВ -тата.


Sent from my iPhoneX using Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Защо така бе колеги

Мнение от andy » 11 Юли 2019, 8:48

Шофьор и к*рва се раждат, не се става. Така че не е проблема в полигона, за който и аз съм много против, че го махнаха, но поне щяха някои да имат елементарни познания и практика.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Защо така бе колеги

Мнение от slowtraveler » 11 Юли 2019, 9:04

Venelin1111 написа:.Потърпевшия да пусне жалба е полицията с/у вандала, ама ако има каско ще го мине като инцидент на паркинга ...освен ако не предостави записа на застрахователя и да му се *б* майката на селяка вандал. И после ни еб*ат , че сме вандали с БМВ -тата.

Няма каско. Записът е в потърпевшия и ще види какво може да направи...
За последното - точно затова повдигнах темата - защото заради такива идиотски изцепки на безотговорни лекенца се създава 'името' и се квалифицират всички под един знаменател, дори и другите да са изрядни шофьори... :bchug:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Защо така бе колеги

Мнение от c04 » 11 Юли 2019, 9:51

slowtraveler написа:
Venelin1111 написа:.Потърпевшия да пусне жалба е полицията с/у вандала, ама ако има каско ще го мине като инцидент на паркинга ...освен ако не предостави записа на застрахователя и да му се *б* майката на селяка вандал. И после ни еб*ат , че сме вандали с БМВ -тата.

Няма каско. Записът е в потърпевшия и ще види какво може да направи...
За последното - точно затова повдигнах темата - защото заради такива идиотски изцепки на безотговорни лекенца се създава 'името' и се квалифицират всички под един знаменател, дори и другите да са изрядни шофьори... :bchug:

Да пуска жалба, ако се вижда номера.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 637
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Защо така бе колеги

Мнение от Jorixa » 11 Юли 2019, 10:14

streetz написа:Процентно водачите на БМВ са същите отрепки колкото тези на Ауди, VW, Мерцедес, Рено, Тойота, Опел и т.н.
Бе така е, ама трябва да си признаем че от тоя процент, малко по-голям процент са тия с Е60-ките :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Защо така бе колеги

Мнение от Venelin1111 » 11 Юли 2019, 11:39

Тия простак ако чете тук да си изяде с-ви за упр МПС , маневрите са му многоооого чужди, забележете почва маневрата , спира , слиза от колата , гледа тъпо като блондинка (да ме извинят) , какчва се , жена му го навигира и той тъпака забърса колата на човека. И на дясно с моцуна напред излиза е 3-4 маневри , ама нали не познава габаритите на колата си. И Вие казвате , че паркинга е тесен? Хаааха , паркинга е ОК ама клетия човек е паркирал на нивата само. Може и тона ми да не е обран , но за 5 път го гледам и ме лови яд на простака , добре , че не ошамари навигатора за това , че е некадърен...

Извинете , че и аз коментирам маневриста.


Sent from my iPhoneX using Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Защо така бе колеги

Мнение от slowtraveler » 11 Юли 2019, 11:52

Venelin1111 написа:добре , че не ошамари навигатора за това , че е некадърен...

Можеше и детето да ошамари - за всеки случай :mhihi:
Абе ако го видите на някоя сбирка - поздравете го за постиженията му :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Защо така бе колеги

Мнение от slowtraveler » 14 Юли 2019, 20:18

Май ще се окаже в съседна улица..... :(
Пораженията по калника му са минимални, така, че не съм 100% сигурен - ако засека шофьора - ще го позная и питам :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна slowtraveler на 04 Авг 2019, 16:59, променена общо 2 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Защо така бе колеги

Мнение от seimo » 14 Юли 2019, 21:12

Какви полигони това е за 18 годишните да се учат да потеглят плавно и да паркират назад mhihi: Пък и на тоя селяк като му гледам плешивата тиква може и да е карал едно време на полигон ,но нейсе. Просто не от всеки става шофьор и в комбинация с голям автомобил като е60 се получават такива комични ситуаций.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Защо така бе колеги

Мнение от hell's angel » 21 Юли 2019, 19:11

Ебати дебила, тоя и с Ярис ще му е тегаво. :mrgreen: Половината жени, който познавам, ще го изкарат от там тоя дръгел, без да го мислят особено и без щети :mhihi: :mhihi: :mhihi: Другата половина ще се замислят за малко :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Защо така бе колеги

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Авг 2019, 15:27

Няма значение, минамални и максимални. Чак сега отворих тая тема защото реших, че пак е нещо, някой слезнал някъде да раздава правосъдие. Значи всички видяхме, че можеше спокойно да излезе наялви после назад ако може да кара на задна изобщо в което се съмнявам като гледах клипа. Надясно дали можеше да излезе не знам, не знам и гоУфУ как е спрял в смисъл имало и е още място около педя зад него, обикновено има и цял метър, но никой не мисли за другия.
Значи ТОЯ е тъпанара от снимката! Не вярвайте в съвпадения, само обаче не разчитайте на записа. Кажете, че някой го е гледал и от терасата и е видял с очите си защото записа само по себе си нищо не струва. Образува му се досъдебно и го подвеждат под отговорност з аувреждане на чуждо имущество, ако пропукора иска да го дере може и за дребно хулиганство. Ама в никакъв случай не го оставяйте да се измъкне. Ако не сте се сетили досеага за това със свидетеля бързо го намирайте, имате право във всеки един момент случайно да го намерите като през това време ще кажете, че сте разпитвали из квартала! И далечен братовчед на потърпевшия да е, пак стига. Изобщо да не ходи да се разбира с доброто с тоя защото той ако беше разбран човек нямаше да направи това, още повече, че живее в района и може би знае на кого е колата дори.
Последна промяна Top Gun Maverick на 04 Авг 2019, 15:54, променена общо 1 път
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Защо така бе колеги

Мнение от slowtraveler » 04 Авг 2019, 15:42

Относно VW - там е много трудно за преценка, просто защото това е 'среден', и немаркиран ред... Спреш ли напред - пречиш на единият ред. Спреш ли малко по-назад - пречиш на тези на задния ред...
За свидетелите - съседа го знае, че само видеото не е доказателство, а е нужен свидетел... Мисля бях писал преди това - то си има съвсем реален свидетел, който е гледал 'шоуто' - когато съседа помоли да му предам записите, аз му казах, че предполагам, че друг му е направил щетата, но съседа сподели, че съседка е видяла БМВ-то да прави проблема и помоли да погледна точно там..

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Защо така бе колеги

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Авг 2019, 15:58

В клипът в началото на 3-тата минута се вижда, че втората цифра от номера е 4-ка. Тоест се налучква, че е 4-ка защото тя си е специфична цифра и не може да се обърка с друга. За мен нещата са ясни, че е този, просто трябва да се действа и ще видиш колко бързо ще се оправят нещата. Лошо е, че тоя ще си е оправил колата, но зарежи ПТП-то, макар и за него да трябва да го обрулят плюс избягал, което пък е от 1 до 6 месеца без книжка и от 200 до 400 лева глоба. Ще го разпознаят вече по камерата, че е той в смисъл съседа ще го посочи, че е той и готово. Иначе може да изисквате екпертиза ако онзи откаже да признае и тогава ще платите 700 лева, но после той като го осъдят ще ги възстанови и тях.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Re: Защо така бе колеги

Мнение от slowtraveler » 04 Авг 2019, 17:00

Е горе съм пуснал снимка на автомобила :) Но за да е 100% сигурен - топката е в съседа :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Защо така бе колеги

Мнение от steeN » 10 Авг 2019, 12:25

Мястото пред стълбите не е ли забранено за паркиране?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook