Трето поколение на 1-ва серия

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от c04 » 04 Юни 2019, 11:19

bai_ILIA написа:В интерес на истината БМВ продават все повече коли от година на година и това се дължи точно на моделите, които според хардкор феновете и любителите на вехтории, са напълно безмислени. За мен всичко, което прави пари има смисъл. Нека продават такъв тип шир потреби, за да правят и от другите моделчета...Вие нямате угодия. Не стига, че по цял ден гледаме мобилето и не купуваме нови БМВ-та, че и акъл им даваме :mhihi:

А съгласен съм с теб. Да си продават тия чудеса и да печелят, само да не прецакат 5-ците и 7-ците, и М-ките ест. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 211
Регистриран на: 6.05.2019
Пол: Мъж
Кара: F30 2018 340xi

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от Yokata » 06 Юли 2020, 18:23

c04 написа:
bai_ILIA написа:В интерес на истината БМВ продават все повече коли от година на година и това се дължи точно на моделите, които според хардкор феновете и любителите на вехтории, са напълно безмислени. За мен всичко, което прави пари има смисъл. Нека продават такъв тип шир потреби, за да правят и от другите моделчета...Вие нямате угодия. Не стига, че по цял ден гледаме мобилето и не купуваме нови БМВ-та, че и акъл им даваме :mhihi:

А съгласен съм с теб. Да си продават тия чудеса и да печелят, само да не прецакат 5-ците и 7-ците, и М-ките ест. :mhihi:

Като гледам какво се задава в лицето на новото М3 Г80 ,са си супер Мките ,тоя S58 е нещо страшно, да не говориме ,че буквално изтрепаха конкуренцията с м5 Ф90 :yes:

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook