Коли от Дубай и Катар

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 442
Регистриран на: 8.07.2009
Местоположение: Италия
Пол: Мъж
Кара: E53 4.8, X6 2008 и X5 2011 5.0i
Мечтае да кара: новата М X5 ...
Детайли за колата: всичките са манияяяяяяяя....

Re: Коли от Дубай и Катар

Мнение от vlado6669 » 09 Фев 2016, 17:03

Около шейховете има много сътрудници, фамилията и тя голяма :lol: , найстина от тях по-трудно се намират и тук си трябват познати, а и колите от тях са евтини сравнително и малко карани, но от друг клас и в друг ценови диапазон, също така и кризата започнала от 2015 ги поспря малко :mhihi: , иначе преди имаше доста предложения на луксозни автомобили на 1-2 години и 50-70% от цена на нова с много малък пробег. Аз сега нямах много време за търсене и взех Е71, 5.0, 2008 с първа регистрация 2009, сега е на 114 000 км, с двама собственници до тук - първи катарец до 2011 на 50 х.км я е продал на сириец който си е купил удължена гаранция и сервиз, последната премиум е изтекла края на 2015 (или до 110 000 км) с включени сервизи в цената и сега я продаде :lol: Та има хора който си плащат за гаранция и спокойствието и фенове като мен дето после дават доста средства за поддръжка и ремонти, всичко е преценка на възможности и желания. :D А пък аз ще пускам тема в Х раздела, че има една грешка с допълнителната помпа за охлагдане на турбото, мили са мотора и дава грешки от 40 км блокирала помпа и отворена верига :mhihi: а дано да е релето.... ама не знам къде е още.... :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Коли от Дубай и Катар

Мнение от drago_pavlov » 23 Мар 2016, 10:15

Интересна тема се е заформила :mhihi:
K_Ilkov написа:Ще предложиш ли на колегата подходящ маршрут? Че аз като гледам на картата и се чудя откъде бих минал ако ми се налага :dunno:

Ферибот до Иран, после през Диарбекир и си в Свиленград :ok:

Сега по темата: искам магаре от Афганистан - някакви идеи как да го докарам до тук? В контейнер или на собствен ход?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Коли от Дубай и Катар

Мнение от BorislavB » 23 Мар 2016, 18:24

drago_pavlov написа:Интересна тема се е заформила :mhihi:
K_Ilkov написа:Ще предложиш ли на колегата подходящ маршрут? Че аз като гледам на картата и се чудя откъде бих минал ако ми се налага :dunno:

Ферибот до Иран, после през Диарбекир и си в Свиленград :ok:

Сега по темата: искам магаре от Афганистан - някакви идеи как да го докарам до тук? В контейнер или на собствен ход?



к'ви магарета ся е модерно да си на КОН !
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook