Кражби

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Кражби

Мнение от steeN » 28 Авг 2015, 1:07

Не е нужно да е автоджамбазин, нито е нещо кой знае колко сложно. И колкото повече се знае толкова по защитени ще са колите... както и да е, то на мен ми е ясно кви са вариантите така или иначе. Ако става въпрос аз съм копирал сам ключ на Е36... Всеки да се спасява по единично както обикновено :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 28.11.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 323ci

Re: Кражби

Мнение от Ivuchi » 28 Авг 2015, 8:06

За една нощ оставих колата на осветено място пред рецепцията на един хотел (контузих се и не ми се ходеше да я оставям в гаража).
Сутринта гледам ми няма тапите на джантите.
Толкова тъпанарска нация сме, че нямам думи. Да ми бяха искали щях да им дам пари да идат да си купят едни тапи.
Най-тъпото е че нови джанти надрали идиотите с отверка като са сваляли тапите.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 10.01.2014

Re: Кражби

Мнение от iramira » 25 Ное 2015, 22:25

На теб тапите - на мен джантите заедно с гумите от гаража+ 4бр. гуми за Мерцедеса ( поне тези на Мерцедеса бяха галоши и бяха за изхвърляне, ама нали съм си Плюшкин). Голяма тъпня! Сигурна съм, че е някой съсед, ама няма как да го докажа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Кражби

Мнение от FuRoRR » 01 Дек 2015, 19:13

На 28.11 в Студентски Град са пазарували доста, взеха левите лайстни на преден калник и на предната врата от е36 комби, и си оставиха върха на отверката в едната лайстна на купето ми(Тва всичкото на оживени места , посред бял ден- към 15:00)...Разбрах за още 2 коли там осъмнали без лайстни.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кражби

Мнение от steeN » 02 Дек 2015, 0:26

Че и ням изгледи да стане като Е30 май... да станат скъпи за поддържане и да спре да ги кара куцо и сакато...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 11.01.2006

Re: Кражби

Мнение от Vladko » 14 Мар 2016, 17:18

Здравейте колеги,

Някой има ли наблюдения дали все още се краде голямата навигация от Е39 ?

Поздрави

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Кражби

Мнение от nikolae » 25 Мар 2016, 18:47

Познат пострада, моля за съдействие.
Тази нощ гр. София, кв. Изгрев е откраднато Е60 530д фейс PB3053MT
Предлага се щедро възнаграждение
за контакти
0885 005558, 0888 243010
снимка тук

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Кражби

Мнение от BorislavB » 27 Мар 2016, 18:54

малко хора ще си направят труда да свалят снимката така,че ще я кача направо за по-лесно,надявам се да няма сърдити.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook